Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Похід Чорногірським хребтом і на Говерлу 🏕

4950 грн
Що ми відвідаємо
Разом з KAVA
Опис події
Показати все
У вартість включено
3-разове харчування (в тому числі сушені овочі)
Інструктор, досвідчений мандрівник
Все спорядження для побуту групи
Реанімаційна аптечка і страховка
І трохи більше турботи, ніж Ви можете уявити :)
У вартість не включено
Переїзди на маршрутом до виходу в гори
Особисте спорядження (намет, рюкзак, спальник, килимок) з цим теж допоможемо
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки о подіях
Щирі емоції після участі на наших заходах
Учасники
Facebook
Похід Чорногірським хребтом і на Говерлу 🏕
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

Черногорський хребет в Карпатах - це неймовірно красивий гірська масив. Він складається з безлічі вершин, хребтів та долин, які пропонують безмежні можливості для активного відпочинку. Ось деякі з корисних аспектів походів в гори по Черногорському хребту та те, що ви можете побачити там.

Перш за все, походи в гори допомагають підтримувати фізичну форму. Під час походів ви витрачаєте багато енергії, рухаєтеся на свіжому повітрі та взаємодієте з природою. Це допомагає покращити кровообіг та зменшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Крім того, походи в гори зміцнюють м'язи та стимулюють розвиток легеневої системи.

Друга перевага походів в гори полягає в психологічній користі. Під час походів ви забуваєте про проблеми та стреси повсякденного життя і зосереджуєтеся на красі природи. Це допомагає зняти напругу та відновити емоційний баланс.

Що можна побачити в поході по Черногорському хребту:

Він знаходиться в Закарпатській області та простягається на північ від міста Мукачево. Хребет має висоту більше 1500 метрів та складається з кількох гірських хребтів.

Під час походів в Черногорському хребту в Карпатах ви можете побачити чудові пейзажі, які дозволять вам насолодитися видовищними гірськими масивами, зеленими долинами та кришталево чистими річками. Черногорський хребет має велику біорізноманітність, тому ви зможете побачити різноманітні види рослин та тварин.

Окрім того, в Черногорському хребті є багато історичних та культурних пам'яток. Наприклад, на вершині гори Піп Іван Чорногірський розташована метеостанція, яка була зведена в 1938 році. Також у хребті знаходяться стародавні церкви, монастирі та замки, які можна відвідати під час походу.

Замовляйте похід по Черногорському хребту в Картах з КАВА на нашому сайті