Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Страйкбол, тактична гра

390 грн
Страйкбол, тактична гра
У подарунок включено
  • інструктаж і суддівство
  • базове захисне спорядження (захисні окуляри)
  • страйкбольної зброї (привід, 500 куль)
  • інструктор для супроводу гри
Місце проведення
Місце видачі
390 грн
Опис
Фото
Відео
Відгуки
опис послуги

Що таке страйкбол?

Страйкбол - схожий на пейнтбол, але без фарби, або на лазертаг, але з кулями, або Call of duty, але в реальності. Ігра в страйкбол народилася, як тренування у військовослужбовців, а тепер страйкбольні бої - це один з видів активного відпочинку у Дніпрі, який є чудовим святом разом з друзями або сімейною.

Як все відбувається?

Ви повідомляєте про бажану дату гри, бронюєте місце, отримуєте подальші інструкції, приїжджаєте в зазначену місце збору в відповідному одязі та взутті, отримуєте обладнання, прослуховуєте інструкцію, ділитесь на команди, граєте і насолоджуйтесь, після декількох годин гри, здаєте обладнання, переодягаємося і виїжджаємо назад.

Цікавий сценарій гри: ділення на 2 команди, боротьба за штаб суперника або інші.

Відчуй себе воїном на полі бою! Покажи, на що ти спроможний в бойовій обстановці в страйкбол!

З будь-яких питань пишіть / дзвоніть +380637032983 Сергей (ViberTelegram+380986272687. 

Оформлення та видача сертифіката за 1 хвилину в офісі KAVA за адресою: м Дніпро, вул. Михайла Грушевського 1, з 12:00 до 19:00 по буднях. Оплата готівкою або карткою.
Також відправляємо кур'єром Нової пошти або онлайн Вам на email протягом дня.
Точки видачі сертифікатів у наших партнерів, в квест-кімнатах Xroom: вул. Половицька 5; пр. Д.Яворницького 54; вул. Коцюбинського 2/4, вул. Шевченко 59/4 з 10:30 до 21:00 щоденно.

Страйкбол, тактична гра
Страйкбол, тактична гра
Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.

Страйкбол – это масштабная командная игра, где необходимо вести стрельбу из оружия, которое вполне напоминает настоящее, только выполнено пластика и легкого металла и является пневматической копией, стреляет пластиковыми шарами калибра 6 мм, вес 0.12-0.43. Для того, чтобы победить игрока. необходимо попасть в него шариком в любое место, даже в конечность тела или автомат, тогда игрок считается убитым. Страйкбол игра друзей и ведется на честность и построена на доверии. Спорные ситуации решает судья на поле. В отличии от настоящих боевых действий тут большая разница в экипировке, тактике и действиях. Играть могут сколько угодно людей. Страйкбол в Днепре проводится по заблаговременно прописанному сценарию между двумя командами, где командиры изучая сценарий дают тактику своей команде и распределяют силы по сторонам и объектам. Страйкбольные привода очень похожи визуально на настоящее оружие и часто похожи по весу, имеются привода такого типа: AUG, HK MP5, М16, М60, Р90, автомат Калашника (АК) в разных модицикациях и т.д.

Страйкбол - це військово-спортивна гра для компанії дорослих людей, що мають пневматичну зброю. Історія появи бере свій початок в Японії, з часів другої світової війни. Гра повністю відтворює обстановку військових дій, що дає можливість випробувати себе на «стежці війни». Дія будується на довірі і чесності кожного учасника, гравці самі залишають поле бою, якщо отримують «кулю». Ніякі спірні питання в ході гри не вирішуються, засперечалися гравці відправляються вирішувати конфлікт у житловий табір. Страйкбол дозволяє весело і цікаво провести вихідні з друзями на природі як влітку, так і взимку. Стрйкбол, на відміну від пейнтболу більш антуражний, а на відміну від харбдбола більш безпечний і менш травмотічний. Strikeball зброю відрізняється від маркера, воно повністю схоже на копії справжньої зброї. Аірсофт пише про це докладно. Страйкол магазин можна знайти в інтернеті для покупки амуніції і спорядження. Потім вибираєте дату, дивіться скільки коштує, записуєтеся на гру і приїжджайте отримувати незабутні емоції від активного відпочинку в Дніпрі, адже стрілянина так близька чоловікам по духу і історії. Шукайте відповідний полігон для гри в страйкбол? Клуб Кава в Дніпрі здійснює всі можливі послуги по проведенню різних спортивних розваг. Участь можуть брати як любителі, так і напівпрофесіонали. Страйкбол дозволить випробувати свої сили на полі бою, виплеснути негативні емоції і просто поспілкуватися з однодумцями. Взявши у нас в прокат спорядження, ви отримуєте фотозйомку заходи від професійного фотографа. Вартість оренди обладнання зазначена на нашому сайті. Kava гарантує якісний корпоративний відпочинок за привабливою ціною.