Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Стрибки з мотузкою з моста в Кам'янському

320 грн
Стрибки з мотузкою з Кайдацького моста
У подарунок включено
  • інструктаж
  • спорядження
  • фото зйомка
  • стрибок
Місце проведення
Місце видачі
320 грн
Опис
Фото
Відео
Відгуки
Опис ropejumping

Захоплюючі стрибки з мотузкою з Кайдацького мосту в Дніпрі! Успей стрибнути поки об'єкт загальнодоступний! Стрибаємо з боку лівого берега, над водою.

Подолавши страх висоти - ти станеш впевненіше по життю у всіх сферах!

Висота моста становить 30 метрів, вільного падіння 2 секунди. Кількість людей обмежена - 50 чоловік в день!

Безпека стрибків завжди на вищому рівні і на першому плані, всі мотузки і кріплення дублюються! Це не стрибки з гумкою (банджі, bungee jumping). Час стрибків з 10:00 до 16:00. Фіксований час на кожного стрибаючого, щоб уникнути черги :)

Чому потрібно стрибати з KAVA?

Клуб KAVA створений в 2008 році і успішно працює по всій Україні та за кордоном;

На об'єкті дотримуйтесь правил техніки безпеки і будьте уважнішими! Чи не одягайте спідниці і каблуки!

До стрибків не допускаються особи в будь-якому вигляді сп'яніння! Також віком молодше 18 років без супроводу родичів.

Найбезпечніше під час стрибка;

Краще європейське спорядження з можливих і подвоєння всіх елементів страховки;

Досвід інструкторів в роуп-джампінгу і робіт на висоті більше 5 років !;

Професійне і привітні відносини команди і індивідуальний підхід до кожного учасника;

Якісний фото- і відео-звіт;

Як все відбувається?

Бронюєте місця на зазначену дату, вибираєте зручний час для стрибка, отримуєте подальші інструкції, приїжджаєте в зазначений час і місце у відповідному одязі і взутті, піднімаєтеся на міст, спілкуєтеся з організаторами, дивитеся як стрибають пара інших учасників, заповнюєте бланк, перед стрибком уважно вислуховує інструктаж, одягаєте спорядження, підходите до місця стрибка. На рішення стрибнути є 5 хвилин, (якщо не наважуєтеся - поступаєтеся місцем), стрибаєте, насолоджуєтеся, кричите від задоволення, Вас знімає внизу інструктор в човен і відвозить на берег, звільняє від спорядження, Ви вільні і абсолютно щасливі!

Захоплюючі стрибки з мотузкою з моста в Кам'янському! Rope Jumping в Дніпродзержинську :) Стрибаємо щомісяця! Єдиний міст для стрибків в нашій області.

 

З будь-яких питань пишіть / дзвоніть +380632950255 (ViberTelegram).

 

Оформлення та видача сертифіката за 1 хвилину в офісі KAVA за адресою: м Дніпро, вул. Михайла Грушевського 1, з 12:00 до 19:00 по буднях. Оплата готівкою або карткою.
Також відправляємо кур'єром Нової пошти або онлайн Вам на email протягом дня.
Точки видачі сертифікатів у наших партнерів, в квест-кімнатах Xroom: вул. Половицька 5; пр. Д.Яворницького 54; вул. Коцюбинського 2/4, вул. Шевченко 59/4 з 10:30 до 21:00 щоденно.

Стрибки з мотузкою з моста в Кам'янському
Стрибки з мотузкою з моста в Кам'янському
Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.

Стрибки з моста в Кам'янському це відмінний варіант активного відпочинку та екстриму для Дніпродзержинська. Стрибнути з так званої гумкою або канатом можна щомісяця з клубом кава дніпро. Ціна і умови описані вище в цій події. Стрибаємо з мотузкою щомісяця. Після стрибка у вас залишаться на пам'ять круті фото і незабутні емоції. Стрибнути варто спробувати кожному, кому є 18 років. А для жителів Каменського це послуга унікальна. Записуйтеся на стрибки моста швидше.