Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Персональний гороскоп онлайн

4 000 грн
Персональний гороскоп онлайн
У подарунок включено

Консультація астролога онлайн на вибрану тему

Місце проведення
Місце видачі
4 000 грн


Опис
Фото
Відгуки
Персональний гороскоп

Пропонуємо Вам придбати подарунковий сертифікат на консультацію астролога онлайн. Адже так цікаво що для кожного з нас загадали зірки. Ви дізнаєтеся які секрети зберігаються у вашій особистості, що чекає на Вас у майбутньому та інші на цей час не збагнені для нас речі.

Що таке натальна мапа (гороскоп)?

Це ваш паспорт долі, ваша особиста інструкція до свого життя, карта-навігатор. Існує думка, що ми обумовлені своєю долею і нічого не можемо змінити. Але це зовсім так. Познайомившись одного разу зі своєю долею, ви здатні навчитися приймати інші рішення та реакції, тому що знатимете особливості свого маршруту. Гороскоп – це ваш особистий план на життя, який ви склали задовго до народження, але забули про нього.
Саме тому варто з ним ознайомитись і усвідомити, що ваша доля така не тому, що ви у певний момент народилися… А ви народилися саме у цей певний момент, бо у вас така доля!
Кому потрібна консультація: тим, хто заплутався і не знає, як рухатися далі, не може прийняти рішення у важливому питанні і потребує незалежної поради. Тим, хто хоче покращити якість життя, дізнавшись про себе більше. Тим, хто планує своє життя та хоче для цього дізнатися більше інформації.

Пропонуємо вам подарункові сертифікати на консультацію астролога онлайн:

1. Загальний розгорнутий персональний гороскоп – 4000 грн.
Мета: знайомство із собою, особливостями характеру, талантами, яскравими та важливими сферами життя. Послухати про себе, дізнатися більше про те, як у вашому житті все влаштовано, які сфери життя потребують уваги. Дізнатися своє призначення та основні кармічні завдання, можливості реалізації. Також майбутні періоди планування.

2. Сумісність (парна консультація, 2 гороскопи)- 5850 грн.
Для кого: для сімейних пар, або тих, хто тільки планує одружуватися. Якщо є складнощі у взаєминах, або просто хочеться дізнатися, як зробити їх ще кращими. Також ця консультація підходить для бізнес-партнерів.
Розглядаються 2 особи та як їм разом взаємодіяти з урахуванням їх життєвих завдань. У ході консультації пари по-новому поглянути на своїх партнерів та їхню поточну ситуацію.
Розкриття суті відносин та партнерства
- Різниця характерів та призначень.
- Хто як бачить свого ідеального партнера
- Як знаходити спільну мову, особливості спілкування
- Чому люди один одного вчать
- Як проводити дозвілля разом
- Точки зростання у відносинах
- Відсоток сумісності (для тих, хто любить цифри, або не хоче копатися у всіх поняттях вище, а просто хоче розуміти, залишатися з людиною чи ні)))
- Періоди

3. Кар'єра та соціальна реалізація – 4000 грн.
- У яких сферах можна себе реалізовувати, чи є здатність вести бізнес
- Грошовий потенціал, звідки заробіток
- У чому експертність/талант
- Призначення (часто поєднується з професією)
- Перешкоди та точки зростання
- Періоди

4. Консультація про майбутні періоди на найближчі 2 роки – 2800 грн.
Для тих, хто хоче спланувати майбутнє найкращим чином. Особливо сприятлива така консультація напередодні Дня народження, оскільки розглядається ще річний соляр.
- Особливості періоду
- Що принесе період, які події та емоційні стани
- Рекомендації для найкращого планування

5. Дитячий гороскоп (для батьків, для підлітків) - 4000 грн
Для тих, у кого виникли складнощі у спілкуванні з дітьми. Для тих, у кого постало питання про освіту та хобі для дитини. Для найменших дітей, щоб з перших місяців життя закладати добрий фундамент. 

6. Мухурта – підбір сприятливого дня/часу – 1200 грн
Для особливо важливих подій у житті необхідно підбирати відповідний день, щоб успішність заходу зросла.
Приклади подій: весілля, відкриття бізнесу, планування вагітності та зачаття, початок лікування, операції, переїзд, сприятливі періоди для подорожей, купівля нерухомості та інші великі покупки, підписання угод тощо.

Консультації проходять аудіо дзвінком по Skype, Telegram, WhatsApp. За бажання можна отримати запис бесіди по скайпу (попередити до консультації).

Подарунковий сертифікат KAVA на гороскоп - це унікальний спосіб показати турботу та увагу до людини. Кожен з нас хоче знати, що чекає на нього в майбутньому, зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, розвиватися і досягати успіху. Індивідуальний гороскоп онлайн надає можливість отримати точні та персоналізовані передбачення для кожного знака зодіаку. Такий подарунок допоможе людині поглянути на своє життя з нового боку, ухвалити важливі рішення та розкрити свій потенціал.

З будь-яких питань пишіть / дзвоніть 0665691964 (Telegram).

Отримати подарунковий сертифікат можна:

  • Відправляємо Новою поштою кожен день (оплата на карту або при отриманні);
  • Електронний сертифікат, приходить на вказаний Email відразу ж після оплати на сайті.
Легко придбати
Для себе або на подарунок рідним
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусі або на email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунку отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає сертифікат
Подарунковий сертифікат можна забрати безкоштовно в конверті, тубусі або отримати на Email
Подарунковий тубус на вибір
Вартість - 100 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо автоматично і миттєво на Ваш Email
Вас також можуть зацікавити інші враження
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Хочете порадувати близьку людину особливим подарунком? Подарунковий сертифікат KAVA на персональний гороскоп онлайн - це оригінальний подарунок, що запам'ятовується, який здивує і порадує кожного. Розкрийте таємниці його майбутнього та допоможіть йому зрозуміти себе глибше.

Кожен гороскоп міститиме безліч корисної інформації. Одержувач дізнається про свої характерні риси, схильності, таланти і потенціал для успіху в різних сферах життя. Гороскоп також надасть прогнози на майбутнє, допоможе зрозуміти, які події очікуються важливі для одержувача, і які рішення йому слід ухвалити для досягнення особистих та професійних цілей.

Під час консультації астролог аналізує натальну карту людини, яка містить інформацію про її дату, час і місце народження. Натальна карта є унікальною для кожної людини та відображає розташування планет та астрологічних символів на момент її народження. Астролог інтерпретує цю інформацію, щоб розкрити різні аспекти життя людини, включаючи її характер, таланти, стосунки, кар'єру, здоров'я тощо.

Під час онлайн-консультації астролог може використовувати різні методи та техніки, щоб надати корисну інформацію та відповісти на запитання клієнта. Це може включати обговорення поточного періоду життя, передбачення майбутніх подій, визначення сприятливих моментів для прийняття рішень або планування, а також поради щодо використання своїх потенціалів та подолання проблем.

Подаруйте людині можливість дізнатися про себе більше та отримати цінні передбачення на майбутнє за допомогою сертифіката KAVA на індивідуальний гороскоп онлайн.