Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук

Тімбілдинг - ключ до успіху

19.03.2020

У сучасному світі компанії дуже важливо бути конкурентоспроможною. А цього можна досягти тільки, якщо співробітники працюють, як один механізм і вміють досягати спільної мети.

Програми з тімбілдінгу створюють умови неформального спілкування, що дозволяє вибудувати не лише робочі, а й особисті взаємини між співробітниками, навчити їх працювати в команді. За рахунок можливості проявити себе в нестандартних ситуаціях, тімбілдінг стає інструментом для освіти міцної колективної зв'язку, а не просто забавою.

Крім цього, командоутворення -прекрасний відпочинок, тому що найчастіше проводиться на природі.
Спочатку це були корпоративні вечірки з іграми і тренінгами, які вчили співробітників виконувати завдання спільно. Більшість ідей були запозичені зі спорту, тому більшість заходів включають в себе спортивні змагання.

Як відомо, для прогресивної роботи над спільним проектом потрібні люди з різними характерами і темпераментами. Тімбілдинг дозволяє навчитися покладатися на колег і враховувати їх особливості.
Згуртований колектив - завжди сильна і прогресивна компанія.

Замовити корпоратив або тімбілдінг можна за посиланням https://kava.ua/corporate або телефону 0936339662

Останні новини
08.11.2023
Походи в гори - як до них підготуватися? Практичні поради
Прочитайте цю статтю та зробіть процес підготовки до гірьских подорожей не тільки простим, а й приємним!
16.09.2023
Осінні мандрівки: Природні резервати та парки України
Плануючи осінню подорож, важливо заздалегідь підготуватися.
19.06.2022
Як стати партнером KAVA та отримувати нових клієнтів на свої послуги?
До нас часто надходять питання з усіх куточків України, як можна додати свої послуги на ваш сайт, відповідаємо:
15.05.2022
Як ми працюємо під час війни?
Купувати та дарувати сертифікати можна без будь-яких обмежень – покупки доступні як онлайн, так і відправляємо новою поштою та кур'єром.
Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!