Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Корпоративи

Разом з KAVA™
ВАШ ІВЕНТ - НАША РОБОТА

Ми створюємо івенти та допомагаємо клієнтам будувати ефективні команди в Україні та за її межами, починаючі з 2007 року. Наша основна спеціалізація - це активний відпочинок, квести, командоутворюючі атракції та супровід під ключ. 

Наші клієнти - це регіональні та міжнародні компанії з великим майбутнім, які дбають про корпоративну культуру.

Кожен наш івент є унікальним та незабутнім, ми допоможемо Вам реалізувати вашу ідею, або індивідуально її придумаємо. Запевняємо, що інвестиції, які ви вкладете в свою команду принесуть позитивні результати в майбутньому.

Ексклюзивні сценарії
Ексклюзивні сценарії
Свята зі сценаріями під ключ в закладах, з ведучим і конкурсами, музикою, оформленням і розвагами. Використовуємо широку базу реквізиту та атракціонів
100 подій щорічно
100 подій щорічно
Створюємо нестандартні цікаві концепції, реалізуємо сміливі інновації в індустрії подій і працюємо на результат. Ми готуємо емоції під креативним соусом і подаємо c WOW ефектом.
Кроки замовлення
Корпоративу
ОБЕРИ
ОБЕРИ
Вибери напрямок свого свята
Заповнити
Заповнити
Заповни уважно всі поля в брифі
Обговорити
Обговорити
Персональний менеджер ознайомиться з заявкою і зателефонує для детального брифу
ОПЛАТИ
ОПЛАТИ
Оплати послугу і насолоджуйся святом
Ваш event - це
Разом з KAVA захід пройде відмінно. Ми повністю координуємо весь проект з початку до кінця.
Трансфер

вмістимість, зручність, досвід водія, простой, інше

Локація

знайти локації, обдзвонити, меню, ціни, вільні дати, відвідати їх...

Кейтеринг

складання меню, відгуки про кухню, посадка, посуд, інше

Програма

концепція, підрядники, подивитись їх портфоліо, звязатись з ними...

Декорації

тематичні костюми, якість та кількість декорацій, оренда чи виготовлення

Фото і відео

стиль фотографа, чіткий таймінг та ціноутворення, варіант зйомки

Звук

підбір музики, акустика залу, потужність техніки

Логістика

загальний таймінг, готовність всіх підрядників, інструкції, поєднання всіх процесів.

клієнти
Клієнти
Подяки
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями! Разом з Вами ми зуміємо зробити драйвовий захід, про який будуть довго говорити в Вашому колективі. Ми обіцяємо нескінченну кількість радісних посмішок і непередавані емоцій.Наша мета, щоб Ви трохи забули про свої повсякденні обов'язки і відволіклися від звичного життя, щоб Ви показали всі Ваші здібності, таланти, креативність мислення і здатність працювати в команді. Замовити або купити корпоратив в Дніпрі, Львові, Києві з елементами тимбилдинга, командоутворення, згуртування колективу. Організація свята, урочистості, ведучого, аніматорів. Івент агентство повного циклу задовольнить ваші потреби, проведення заходів і свят на високому рівні залишить Вас задоволеними і ми з Вами обов'язково ще побачимось.