Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Активація подарункового сертифікату KAVA

* оберіть бажану дату та час використання послуги, на який ми будемо орієнтуватися при пошуку вільних місць
❓ Чи можна обміняти сертифікат КАВА на іншу послугу?

✅ Так, можна*. Вартість сертифіката використовується, як депозит. Ви можете замінити послугу на дорожчу (з доплатою різниці вартості) або ж на декілька дешевших. Залишок суми при заміні послуги - не повертається. Обирайте враження тут: https://kava.ua/uk/certificates 

*Окрім сертифікатів СПА Цунамі, м. Дніпро.       

❓ Чи можна повернути гроші за сертифікат KAVA?

⭐ Так. Повернення коштів здійснюється Покупцю впродовж 14 днів після купівлі при наявності чека та заяви від Покупця. Якщо цей час минув - на жаль, повернення коштів не передбачено, у інструкції до сертифіката це зазначено. Але, сертифікат можна передарувати чи замінити послугу на іншу.

Обирайте враження тут: https://kava.ua/uk/certificates 

❓ Чи можна продовжити термін дії сертифіката?

⭐ На жаль, ні. Використати сертифікат потрібно у відведений 6-ти (в деяких послугах 9-ти) місячний термін, оскільки ми залежимо від роботи підрядників і сезонності послуг, що не дає можливості подовження терміну використання. Виключення можливе, якщо Клієнт звернувся у межах терміну дії сертифіката, а послуга недоступна через погодні умови, війну, карантинні обмеження чи технічні причини. Тоді сертифікат заморожується і продовжується.

❓ Як активувати подарунковий сертифікат KAVA?

✴️ Активація - це фактичний запис на послугу. Активовувати сертифікат бажано за декілька днів до бажаної дати використання. Це можна зробити на сайті у розділі "активація сертифіката" https://kava.ua/uk/active або за номером телефону, який вказаний на сертифікаті. Після цього ми обов'язково з вами зв'яжемось та надамо усю необхідну інформацію. Запити на активацію обробляються впродовж доби.

❓ Чи можна при активації взяти з собою когось?

✅ Звичайно можна, навіть потрібно :) щоб разом розділити нові круті емоції, ви можете брати з собою будь-яку дозволену кількість осіб на певну послугу, зробивши повну доплату за кожного учасника заздалегідь або на місці. Докладніше вже проконсультує організатор.

❓ Що буде якщо ціна послуги зміниться?

У разі зміни Партнером Виконавця вартості послуги та відмови від надання послуг за ціною, що діяла на момент покупки сертифіката, Клієнт доплачує різницю у вартості. Зі свого боку, ми зробимо все можливе, щоб не допустити зміни вартості та прийняти Клієнта без доплат.

❓ Що буде, якщо не з'явитися на послугу або скасувати її в останній момент?

На жаль, сертифікат (або оплата) буде вважатися використаною та не підлягатиме повторному використанню. Терміни, коли можна без будь-яких втрат скасувати свою бронь або перенести її відрізняються в різних послугах. Від 1 до 7 діб. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджера.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

Активація подарункового сертифікату KAVA - це фактичний запис на подію.

Активувати заздалегідь – не потрібно:) Для запису – заповніть форму вище. Ми перевіряємо дані сертифіката та записуємо Вас на відповідну послугу, відправимо повну інструкцію дій та необхідну інформацію у зручний для Вас месенджер.