Львів
Ваше місто - Львів
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське

Активація подарункового сертифікату KAVA

* оберіть бажану дату та час використання послуги, на який ми будемо орієнтуватися при пошуку вільних місць
❓ Чи можна обміняти сертифікат на іншу послугу?

✅ Так, можна*. Вартість сертифіката використовується, як депозит. Ви можете замінити послугу на дорожчу (з доплатою різниці вартості) або ж на декілька дешевших. Залишок суми при заміні послуги - не повертається.

*Окрім сертифікатів СПА Цунамі, м. Дніпро.       

❓ Чи можна повернути гроші за сертифікат?

⭐ Так. Повернення коштів здійснюється Покупцю впродовж 14 днів після купівлі при наявності чека та заяви від Покупця. Якщо цей час минув - на жаль, повернення коштів не передбачено, у інструкції до сертифіката це зазначено. Але, сертифікат можна передарувати чи замінити послугу на іншу.

❓ Чи можна продовжити термін дії сертифіката?

⭐ На жаль, ні. Використати сертифікат потрібно у відведений 6-ти (в деяких послугах 9-ти) місячний термін, оскільки ми залежимо від роботи підрядників і сезонності послуг, що не дає можливості подовження терміну використання. Виключення можливе, якщо Клієнт звернувся у межах терміну дії сертифіката, а послуга недоступна через погодні умови, війну, карантинні обмеження чи технічні причини.

❓ Як активувати подарунковий сертифікат?

✴️ Активація - це запис на послугу. Активовувати сертифікат потрібно за 2-3 дні до бажаної дати використання. Це можна зробити на сайті у розділі "активація сертифіката" або за номером телефону, який вказаний на сертифікаті. Після цього ми обов'язково з вами зв'яжемось та надамо усю необхідну інформацію. Запити на активацію обробляються впродовж доби.

❓ Чи можна при активації взяти з собою когось?

✅ Звичайно, можна. Навіть потрібно!). Усі послуги - різні, тому деталі уточнюйте в менеджера.

❓ Що буде якщо ціна послуги зміниться?

У разі зміни Партнером Виконавця вартості послуги та відмови від надання послуг за ціною, що діяла на момент покупки сертифіката, Клієнт доплачує різницю у вартості. Зі свого боку, ми зробимо все можливе, щоб не допустити зміни вартості та прийняти Клієнта без доплат.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

Активація подарункового сертифікату KAVA - це фактичний запис на подію.

Активувати заздалегідь – не потрібно:) Для запису – заповніть форму вище. Ми перевіряємо дані сертифіката та записуємо Вас на відповідну послугу, відправимо повну інструкцію дій та необхідну інформацію у зручний для Вас месенджер.