Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Прокат спорядження

Для туризму та відпочинку
Замовте спорядження
Місто прокату
Спальники
Рюкзаки
Намети
В похід
для сходження
Найменування
Вага
Ціна за одиницю
Кількість
Turbat Vatra 3S "0ºС"
1350
50 грн - Дніпро (6 шт)
Trimm impact 195 "+4С"
950
50 грн - Дніпро (3 шт)
Caribee extreme left/right "+3С"
1200
50 грн - Дніпро (2 шт)
Найменування
Вага
Ціна за одиницю
Кількість
ALPS Caldera 74
2260
50 грн - Дніпро (8 шт)
Gregory Zulu 55л
1760
60 грн - Дніпро (2 шт)
Рюкзак Osprey Kestrel 68
1900
50 грн - Дніпро (1 шт)
Osprey Kestrel 48
1560
50 грн - Дніпро (3 шт)
Найменування
Вага
Ціна за одиницю
Кількість
Terra Incognita Alfa 2
3460
80 грн - Дніпро (2 шт)
Pinguin Serac 3+1
3900
90 грн - Дніпро (2 шт)
Pinguin Arris Extreme 1+1
2050
90 грн - Дніпро (1 шт)
Проста, одношарова
1300
50 грн - Дніпро (14 шт)
Найменування
Вага
Ціна за одиницю
Кількість
каремат 10-12мм
500
20 грн - Дніпро (32 шт)
Трек палки Leki Eagle и Leki Makalu
266
25 грн - Дніпро (4 шт)
Найменування
Вага
Ціна за одиницю
Кількість
Льодоруби Climbing Technology Alpin Tour 60см
600
30 грн - Дніпро (2 шт)
Каска Climbing Technology Venus
30 грн - Дніпро (-1 шт)
Страхувальна система Black Diamond Momentum M и L
350
35 грн - Дніпро (2 шт)
кошки climbing technology ice classic
980
35 грн - Дніпро (1 шт)
До відома

Для поїздок в Карпати з KAVA або за кордон, дні переїздів - не рахуються,

оренда спорядження рахується тільки в дні використання.

Для всіх інших вважаються фактична доба від прийому до здачі.

При оренді спорядження на Сб., Нд. - рахується, як 2 доби

Спальники
Рюкзаки
Намети
В похід
для сходження
Кухня
Яким повинен бути хороший спальник?

Це основа Вашого тепла. Вибирайте спальник за такими характеристиками:

Температура комфорту і Вага.

Розмір в компресійному вигляді - при стисненні і перенесенні в рюкзаку найбільш компактний спальник має переваги. Наприклад Trimm Impact займає розміри 20х20, що дуже мало і годиться в комплект до рюкзака Osprey на 48л.

Яким повинен бути хороший рюкзак?

Це основа Вашого комфорту. Вибирайте рюкзак за такими характеристиками:

Літраж - в Ваш рюкзак повинен увійти необхідний мінімум. Дівчатам від 48л до 75л, а хлопцям будь-хто, від 50л.

Вага - істина проста. Чим легше рюкзак, тим "красивіше" гори. Однак в разі рюкзака є хитрощі - хороша, підвісна система (каркас) яка розподіляє вантаж по необхідним точкам спини, важить від 1000 грам, а в топовому Deuter вага рюкзак становить понад 2500 грам, а комфорт дає високий. ТОП в прокаті Osprey Kestrel і Deuter Aircontact.

Додаткові функції - наявність рейнкавера (накидки від дощу); доступ всередину рюкзака з нижній частині; бічні кишені; петлі для трек палиць, льодорубів. Запитайте у менеджера прокату про переваги моделей.

Який повинен бути хороший намет?

Це основа Вашого затишку. Вибирайте намет за такими характеристиками:

ВЕС - найбільш об'ємний і можливо важкий предмет Вашого рюкзака саме намет. І чим більше економії цих пунктів, тим "красивіше" виявляться гори. ТОП в списку прокату намету Pinguin, Marmot і Kelty. Трохи нижче категорією Turbat Runa 2 і Pinguin Scout 2.

Вітростійкість і водяний стовп - всі намети в списку зможуть вистояти і не промокнути можливий шторм, Топ - Pinguin Arris.

Кількість місць - після назви намети стоїть цифра, яка вказує на кількість повноцінних спальних місць. Значення +1 означає, що при стандартній комплекції людини можуть бути доп місця. Найбільш комфортні Kelty Acadia 2, Marmot Catalyst 3P, а Terra Incognita Alfa 2 і Pinguin Scout 2 рівні між собою.

Довжина і висота - можливі Ви зростанням 205см. При оформленні прокату уточніть у консультанта, що саме підійде Вам. Або попередньо в Google за інформацією :)

Яким повинен бути хороший каремат?

Це основа Вашого комфорту.
Каремат - назва туристичного килимка. За деякими версіями це оригінальна назва поширилося від назви фірми Карімор (карімат).

Крім слова каремат дуже широко поширена назва пінка, так як туристичні килимки зазвичай роблять з пінополіетилену, який має многопорістую структуру. Матеріал з якого виготовляють каремат. Пінополіетилен в свою чергу буває зшиті, тобто таким, який має міжмолекулярні зв'язки і не шитий.

Чи не зшитий пінополіетилен володіє низькою якістю і з нього виготовляють дешеві килимки, які можуть і промерзнути. Зшитий ж цілком стерпно тримає тепло і не промерзає навіть якщо його покласти на сніг, що вельми актуально в зимові походи по Криму. Матеріал крім того дозволяє досить не погано себе почувати на невеликих нерівностях поверхні, і власне можна непогано спати на камінцях (не великих). На великих будете крутитися всю ніч.

Габарити таких килимків зазвичай йдуть 180 на 60 см завтовшки в вісім міліметрів. Важить такий килимок близько шести сотень грам. Крім цього завод випускає і килимки з шириною в 50 сантиметрів для зменшення розмірів. Також для зменшення розмірів, збираючись в похід, народ вдається до обрізання килима до 120 сантиметрів, у цьому випадку він кладеться під верхню частину тулуба, а знизу під ноги кладуть порожній рюкзак.

Крім прямого використання за призначенням в якості килимка, за допомогою каремата можна форсувати річку в екстреному випадку. Для цього він згортається в трубу, завдяки чому утримує плавучість.

Крім того каремат можна використовувати як вітрозахист для приготування їжі на пальнику. Потрібно тільки дивитися, щоб він стояв не дуже близько і не почав оплавлятися, інакше від якості нічого не залишиться.

для сходження

для сходження

Кухня
Кухня
Правила прокату спорядження
Необхідні документи
Спорядження видаємо під заставу документа (закордонний паспорт, водійське посвідчення, укр.паспорт) або повної вартості спорядження. На 1 документ не більше 3-х одиниць спорядження
Оплата перед видачею
Прокат оплачується в розмірі 100% перед видачею
Повернення спорядження в прокат
Спорядження видаємо в сухому і чистому вигляді, в повному комплекті. Орендар зобов'язаний повернути надане майно в придатному для експлуатації стані і не погіршивши його споживчих якостей і зовнішнього вигляду.
відповідальність орендаря
Орендар зобов'язується користуватися майном, наданим в прокат в відповідно до його призначення, які не закладати, не здавати його в піднайм, не виробляти самостійно розбирання і ремонт предмета, не стирати.
Мінімальний термін прокату
Мінімальний термін прокату 2 доби, при бронюванні на Сб / Нд вважається як 2 доби
дострокове повернення
У разі дострокового повернення майна Орендарем, Орендодавець не повертає йому відповідну частину отриманої орендної плати, за невикористаний період часу. При несвоєчасному поверненні майна з Орендаря стягується сума в розмірі 100% від суми платежу за кожен день прострочення.
Правили користування спорядженням
Відповідальність за збереження, цілісність, чистоту спорядження клієнт несе самостійно з моменту оренди і до здачі назад. При пошкодженні або псуванні наданого майна з вини Орендаря, він ремонтується за рахунок Орендаря і за час ремонту, стягується плата як за користування справним майном або компенсується Орендодавцю домовлена сума ремонту.
У разі втрати
При втраті спорядження Орендар компенсує повну вартість спорядження або купує нове аналогічне. При втраті частин спорядження компенсує їх згідно прайсу: гумка для каремата - 20 грн, колишок для намету - 25 грн, одна частина дуги намету - 200 грн.
+38 093 633 96 62
Пишіть або телефонуйте (Viber, Telegram)
ЗНИЖКА
ВІЗЬМИ В ПРОКАТ СПОРЯДЖЕННЯ БІЛЬШЕ ЧИМ НА 1000 ГРН
ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 10%
ВІЗЬМИ В ПРОКАТ СПОРЯДЖЕННЯ БІЛЬШЕ ЧИМ НА 2500 ГРН
ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 20%
Популярні події
Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Проливний дощ, сильний вітер, пекуче сонце і низька температура - з усіма цими проблемами може зіткнутися мандрівник, і до них потрібно підготуватися заздалегідь. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки. Немає необхідності витрачати велику суму грошей на придбання речей, адже можна взяти в оренду намет або спальник, а після повернення повернути, і при цьому витратити набагато менше коштів. Оренда спальників або рюкзака з різними характеристиками предмета дозволить зрозуміти, яка саме річ потрібна при певних похідних умовах. І наступного разу можна взяти намет напрокат саме з тими параметрами, які будуть необхідні. До того ж, якщо береш намет, спальник або туристичний рюкзак в оренду на суму понад 500 грн, можна отримати хорошу знижку, що також є приємним доповненням до позитивних емоцій від походу.

rent-location-change