Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Прокат туристичного спорядження

Доступно тільки у м. Львів та м. Дніпро. Прокат наметів, спальників, рюкзаків та карематів для подорожей, туризму та відпочинку.
До відома

Бронювання прокату туристичного спорядження (палатки, спальники рюкзаки, каремати) краще робити завчасно, щоб ми встигли якісно підготувати для Вас спорядження, і все було в наявності.

Бонус: для походів в Карпати з KAVA, 2 дні переїзду - не рахуються. Прокат спорядження рахується тільки в дні його фактичного використання.

Для всіх інших випадків вважаються фактична доба від прийому до здачі.

При оренді спорядження на вихідні (уїк-енд) Сб + Нд. - рахується, як 2 доби.

Намети
Рюкзаки
Спальники
Каремат
Яким повинен бути хороший намет напрокат?

Це основа Вашого затишку. У KAVA представлені якісні, брендові, дорогі, легкі намети.

Вибирайте намет в прокат за такими характеристиками:

 1. Розмір: Вам потрібен намет достатнього розміру, щоб зручно помістити спальні мішки та інші необхідні речі. Рекомендований розмір - для 2-3 людей.

 2. Вага: Важливо мати на увазі вагу намету, особливо якщо ви збираєтеся довго носити його на спині. Вага намету для походів від 2 до 3 кг зазвичай вважається оптимальною.

 3. Водонепроникність: Оскільки погода в горах Карпат може бути досить непередбачуваною, важливо мати намет, що захистить вас від дощу. Намет повинен мати водонепроникну покривну тканину і шви повинні бути проклеєні.

 4. Вентиляція: Важливо, щоб у наметі була достатня вентиляція, щоб уникнути конденсації, особливо в теплу і вологу погоду. Це можна забезпечити за допомогою вентиляційних отворів і москітних сіток.

 5. Міцність: Ви можете зустріти в горах вітри, дощі або град. Намет повинен бути зроблений з міцних матеріалів і мати здатність витримувати погодні умови.

 6. Простота встановлення: Важливо, щоб намет можна було швидко і легко встановити, особливо після довгого дня ходьби в горах.

 7. Додаткові функції: Деякі намети мають додаткові функції, такі як килимки для вхідних дверей або простори для зберігання речей. Ці функції можуть бути корисними, якщо ви збираєтеся провести більше кілька днів в горах і потрібно забезпечити максимальний комфорт.

 8. Надійність: Ви повинні мати намет, на який можна покластися, і який зможе прослужити вам протягом усього походу без неприємних сюрпризів.

Яким повинен бути хороший рюкзак напрокат?

Це є основою Вашого комфорту. У KAVA представлені напрокат якісні, брендові, дорогі, зручні наплічники.

Вибирайте рюкзак в прокат за такими характеристиками:

 1. Розмір: вибирайте рюкзак з відповідним розміром, який відповідає вашому зросту і фізичним можливостям. Рекомендується обирати рюкзак від 40 до 65 літрів об'єму.

 2. Комфорт: рюкзак повинен бути зручним та комфортним для носіння, особливо при довгих походах. Важливо, щоб рюкзак мав регульовані лямки, поясний ремінь, зручну спинку і грудний ремінь, який допомагає рівномірно розподіляти вагу.

 3. Надійність: рюкзак повинен бути міцним і здатним витримувати важкі умови походів. Рекомендується звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений рюкзак, його шви, замки та інші деталі.

 1. Кишені: рюкзак повинен мати достатню кількість відділень, кишень та місць для зберігання різних речей, які вам можуть знадобитися під час походу.

 2. Водонепроникність: рюкзак повинен мати водонепроникність, або бути оснащеним покриттям, яке захистить ваші речі від дощу і вологи. Той же рейнкавер.

 3. Вентиляція: рюкзак повинен мати систему вентиляції, яка допоможе уникнути надмірного пітніння та забезпечить вам комфортну температуру під час носіння.

 4. Бренд та гарантія: обирайте рюкзак відомих брендів, які мають гарну репутацію та гарантію якості.

Яким повинен бути хороший спальник напрокат?

Це основа Вашого тепла та комфортного сну. У KAVA представлені якісні, брендові, дорогі, теплі спальні мішки.
Вибирайте в прокат спальник за такими характеристиками:

 1. Температурний режим: Важливо вибрати спальний мішок, який підходить для температурного режиму, що панує в горах влітку. Зазвичай це комфортний температурний режим від +0 до +10 градусів.

 2. Вага: Спальний мішок повинен бути легким і компактним, щоб зручно транспортувати його в рюкзаку. Важливо враховувати вагу мішка при виборі і відповідно враховувати вагу інших речей, які ви будете носити з собою.

 3. Розмір: Спальний мішок повинен бути достатньо великим, щоб ви зручно могли в ньому поміститися. При цьому не забувайте про його компактність при зборці і транспортуванні.

 4. Матеріал: Важливо вибрати спальний мішок з високоякісних матеріалів, які будуть забезпечувати вам комфорт та захист від вологи і холоду. Зазвичай використовуються поліестер, нейлон, пух або синтетичний утеплювач.

 5. Форма: Спальний мішок повинен мати форму, що забезпечує комфортний сон. Існують різні форми спальних мішків, такі як "мумія", "ковдра" та інші, тож оберіть той, що підходить вам найбільше.

 
 
 
Яким повинен бути хороший каремат (килимок) напрокат?

Це основа Вашого комфорту уві сні. У KAVA представлені напрокат якісні каремати різних брендів.
Каремат – назва туристичного килимка. За деякими версіями, ця оригінальна назва поширилася від назви фірми Карімор (карімат).

Крім слова каремат дуже поширена назва пінка, так як туристичні килимки зазвичай роблять з пінополіетилену, який має багатопористу структуру. Матеріал, з якого виготовляють каремат. Пінополіетилен у свою чергу буває пошитим, тобто таким, що має міжмолекулярні зв'язки і не пошитий.

Не зшитий пінополіетилен має низьку якість і з нього виготовляють дешеві килимки, які можуть і промерзнути. Зшитий же цілком непогано тримає тепло і не промерзає навіть якщо його покласти на сніг, що дуже актуально в зимові походи Кримом. Матеріал також дозволяє досить добре себе почувати на маленьких нерівностях поверхні, і власне можна непогано спати на камінчиках (маленьких). На великих крутитиметеся всю ніч.

Габарити таких килимків зазвичай йдуть 180 на 60 см завтовшки вісім міліметрів. Важить такий килимок близько шестисот грамів. Крім цього завод випускає і килимки шириною 50 сантиметрів для зменшення розмірів. Також зменшення розмірів, збираючись у похід, народ вдається до обрізання килима до 120 сантиметрів, у разі він кладеться під верхню частину тулуба, а знизу під ноги кладуть порожній рюкзак.

Крім прямого використання за призначенням як килимок, за допомогою каремата можна форсувати річку в екстреному випадку. Для цього він згортається в трубу, завдяки чому утримує плавучість.

Крім того ж каремата можна використовувати як вітрозахист для приготування їжі на пальнику. Потрібно лише дивитися, щоб він стояв не надто близько і не почав оплавлятися, інакше від якості нічого не залишиться.

Правила прокату спорядження
Необхідні документи для прокату або повний залог вартості
Спорядження видаємо під заставу документа (посвідчення водія, тех паспорт, загран) і 50% застави або повної вартості всього спорядження. На 1 документ видаємо не більше 4-х одиниць спорядження. Наприклад, Ви берете в прокат рюкзак + намет + каремат + спальник. Вартість залогу залежить від спорядження - орієнтовано: рюкзак - 6000 грн, палатка 8000 грн, спальник - 4000 грн, каремат - 700 грн.
Оплата перед видачею
Прокат спорядження оплачується у вигляді 100% від суми прокату, при його видачі.
Повернення спорядження в прокат
Спорядження видаємо в сухому та чистому вигляді, у повному комплекті та готовності. Орендар зобов'язаний повернути надане майно у такому ж стані та не погіршивши його споживчих якостей та зовнішнього вигляду. Акуратно складене, чисте, сухе та в повному комплекті. У разі сильного забруднення – забороняється самостійно прати спорядження. Йому потрібна лише професійна хімчистка, за кошти орендаря.
Відповідальність орендаря
Орендар зобов'язується користуватися майном, наданим у прокат відповідно до його призначення, не закладати, не здавати його в піднайм, не проводити самостійно розбирання та ремонт предмета, не прати. Не сидіти в спальнику біля багаття, щоб матеріал не ввібрав запах диму і не прогорів. Усередині та біля намету не палити! Намет ставити тільки на рівну поверхню, без шишок та колючок, щоб не порізати тканину.
Мінімальний термін прокату
Мінімальний термін прокату спорядження – 1 доба в будній день, та 2 на вихідні. При бронюванні на вікенд Сб+Нд, вважається як 2 доби оренди.
Дострокове повернення
У разі дострокового повернення майна Орендарем, Орендодавець не повертає йому відповідну частину отриманої орендної плати за невикористаний період часу. При несвоєчасному поверненні майна з Орендаря стягується сума в розмірі 120% від суми платежу за кожен день протермінування.
Правила користування спорядженням
Відповідальність за збереження, цілісність, чистоту спорядження клієнт несе самостійно з моменту оренди і до здачі назад. При пошкодженні або псуванні наданого майна з вини Орендаря, він ремонтується за рахунок Орендаря. На час ремонту стягується плата як за користування справним майном або компенсується Орендодавцю домовлена сума ремонту.
У разі втрати
При втраті тур спорядження Орендар компенсує повну вартість спорядження або купує нове аналогічне. При втраті частин спорядження компенсує їх за ринковою вартістю цих речей.
+38 093 633 96 62
Пишіть або телефонуйте (Viber, Telegram)
ЗНИЖКА
ВІЗЬМИ В ПРОКАТ СПОРЯДЖЕННЯ БІЛЬШЕ НІЖ НА 2000 ГРН
ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -10%
ВІЗЬМИ В ПРОКАТ СПОРЯДЖЕННЯ БІЛЬШЕ НІЖ НА 5000 ГРН
ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ - 20%
Популярні події
Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

Прокат спорядження зараз є тільки що у м. Львів та м. Дніпро.

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів жоден турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Проливний дощ, сильний вітер, пекуче сонце і низька температура - з усіма цими проблемами може зіткнутися мандрівник, і до них потрібно підготуватися заздалегідь. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його покупки.

Немає необхідності витрачати велику суму грошей на покупку речей, адже можна взяти в оренду намет або спальник, повернути їх і витратити набагато менше коштів. Оренда спальників або рюкзака вигідна тим, що ви можете обрати речі з необхідними параметрами, які будуть потрібні при певних умовах походу. До того ж, якщо ви берете намет, спальник або туристичний рюкзак в оренду на суму понад 1000 грн, можна отримати хорошу знижку, що також є приємним доповненням до позитивних емоцій від походу.

Прокат наметів, спальників, рюкзаків та карематів для подорожей, туризму та відпочинку є в клубі КАВА вже багато років.

Живи активно з клубом KAVA Дніпро і KAVA Львів.

rent-location-change