Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Про компанію

KAVA™ вітає Вас
Наша місія

Місія - дарувати людям більше яскравих моментів у житті та розділяти їх разом з Вами. 

Кожен учасник нашої команди - яскрава особистість, зі своїми сформованими поглядами на життя. А найголовніше - наша індивідуальність не заважає працювати в команді. Ми - команда, ми самі розфарбовуємо своє життя яскравими емоціями, наповнюємо адреналіном кров і хочемо поділитися частинкою яскравих фарб з Вами. Ми працюємо для вас і відпочиваємо разом з вами;) Ми - туристи, дизайнери, інструктори, редактори, аніматори, координатори, тренери.

Регіональні представництва в містах
Контакти в місті Дніпро
телефон:
+38 096 272 80 40
електронна пошта
dp@kava.ua
Керівники: Ігор Назар
Контакти в місті Львів
телефон:
+38 093 633 96 62
електронна пошта
lviv@kava.ua
Керівники: Володимир Воронюк
Контакти в місті Запоріжжя
телефон:
+38 066 95 99 603
електронна пошта
zp@kava.ua
Керівники: Олена Попова
Контакти в місті Київ
телефон:
+38 063 80 22 762
електронна пошта
info@kava.ua
Керівники: Ганна Мейпаріані
Контакти в місті Маріуполь
телефон:
+38 096 272 80 40
електронна пошта
info@kava.ua
Керівники: Максим Карандін
Наші цінності
Люди щасливіші разом з KAVA
Люди
Люди
Люди, з їх мріями, переживаннями, фантазіями і ідеями - головний пріоритет у нашій роботі.
Довіра
Довіра
Ми розуміємо, що довіра - це те, що дуже складно заслужити і дуже легко втратити. Ми цінуємо довіру і не готові міняти її ні на що.
Творення
Творення
Наша робота спрямована на творення і творчість. Створювати кращий світ, роблячи людей щасливими - ось те, чим ми займаємось.
Задоволення
Задоволення
Робота повинна приносити задоволення. Її результат - це яскраві емоції наших клієнтів, а як посмішки, здійснення мрій і хороші відгуки можуть не робити нас щасливішими?
Професіонали
Ігор Назар
Ігор Назар
Керівник Дніпровського регіону, співвласник KAVA
Ігор - підприємець, людина, яка живе в ритмі повного життя. Будь-яка адреналінова затія викликає у нього захоплення не тільки на словах, а й на ділі :) Відповідальний, вимогливий до себе і до оточуючих.
Прочитати повністю
Володимир Воронюк
Володимир Воронюк
Керівник Львівського регіону, співвласник KAVA
Для нього не існує кордонів. Тому вони самі стираються під масою всіх його масштабних яскравих ідей. Своєю ціле напрямленістю він збільшує географію життєвого простору КАВА. Якщо КАВА не було вашому житті ми скоро прийдемо до Вас.
Прочитати повністю
Егор Шкаран
Егор Шкаран
Керівник напряму Rope Jumping
Цілеспрямований, наполегливий і в той же час дуже позитивний учасник нашої команди, розвиває напрямок стрибків з мотузкою по всій Україні (а скоро і на ближньому зарубіжжі). Хочете подолати страх висоти? Звертайтеся.
Прочитати повністю
Антон Колодiн
Антон Колодiн
Керівник походів
Успішний менеджер - 5 років в проекті = 2000 задоволених учасників. У 2012 досяг кар'єрного піку в німецькій корпорації - зароблений там капітал інвестував в подорожі, спорядження і гірський досвід. З 2010 виходив на піші маршрути як керівник груп, залітав на 5000м, проїхав тисячі км в азії автостопом і закохався в світ заново - веду з вами консультації та мотивую вступати на стежку. Радий, що прийняв запрошення друзів з KAVA, продовжити спільний шлях по горам і вже, накопичив понад 80 походів за цей прекрасний період. Виїжджаю в гори для того, щоб жити легко і в гармонії з оточенням:) Інвестую час і $ в себе і команду - з кожним походом, наш сервіс краще і краще. Щиро сподіваюся, що після знайомства з нашими походами, ти вступиш в численну родину!
Прочитати повністю
Ганна Мейпаріані
Ганна Мейпаріані
Керівник напрямку екскурсій до Чорнобиля та ігор в Мафію
Відповідальна, життєрадісна, тендітна і позитивна дівчина, а ще й - мама;) Захочете побувати в екстремальному місці з великою і цінною для України історією - звертайтеся.
Прочитати повністю
Сергій Мацкевич
Сергій Мацкевич
Керівник напрямку з пейнтболу та страйкболу
Цілеспрямований, чуйний, компромісний і позитивний член команди клубу КАВА, розвиває напрямок пейнтболу та страйкболу в Дніпровському регіоні. Не знаєте як провести вихідні? Вам не вистачає Адреналіну і драйву? Чекаємо Вас на іграх в Пейнтбол і Страйкбол!
Прочитати повністю
Влада Димченко
Влада Димченко
Керівник напрямку подарункових сертифікатів
Емоція у подарунок це магія! Її можна відчути або розділити ці відчуття з рідними, можна спробувати новий досвід та здійснити давно заповітну мрію. Влада створює цю магію для Вас, вгадує ваші мрії та робить так, щоб у спілкуванні з нами ви мали тільки позитивні враження! 
Прочитати повністю
Василь Кохан
Василь Кохан
Керуючи партнер івент напряму
Думаєте, event-організатор – професія? А для Василя це майже життєва місія, адже свій відпочинок йому довіряють найрізноманітніші колективи: , невеличкі команди, і навіть бізнес-гуру. Якщо хочете організувати яскравий, незабутній корпоратив, якщо маєте на меті згуртувати колектив, виявити нових лідерів та змотивувати працівників до грандіозних звершень, Василь Вам допоможе. А ще переконає, що проводити дні народження можна не тільки за столом, активні ігри – цікавіший формат святкування! Тож знайомтесь, ваш ідеальний event-організатор: креативний, самоорганізований, комунікабельний та гнучкий професіонал, «приправлений» потужним досвідом та корисними знайомствами.
Прочитати повністю
Олена Попова
Олена Попова
Регіональний керівник клубу "КАВА Запоріжжя".
Олена - регіональний керівник клубу "КАВА Запоріжжя". Організатор туристичних і культурних заходів, інструктор пішого туризму і каякінгу, мотиваційний тренер, гід по Запоріжжю і Україні. Творець проектів "КАВА на скелях", "Дивна Запоріжжя", "Молодіжний етно-культурний клуб", "Alfa Drum Party" та інші. Співорганізатор всеукраїнського фестивалю "З країни в Україну" (локація "СпортАктів"). Девіз у житті: "Живемо активно - мислимо позитивно!"
Прочитати повністю
Стас Нароган
Стас Нароган
керівник сплавів
Ходив на байдарках більше, ніж Ви пішки)
Олена Кудрявцева
Олена Кудрявцева
Організатор кінних прогулянок
Олена - відповідальна, позитивна і шалено закохана в активний спосіб життя дівчина, організатор кінних прогулянок. Люди люблять коней за ту свободу, яку вони дарують, хочете ближче познайомитися з цими благородними тваринами? Чекаємо Вас!
Прочитати повністю
Відгуки про події
Разом з KAVA