Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Галерея фото і відео

Яскравих моментів разом з клубом KAVA™
Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

Фото і відео матеріали з подій і послуг від КАВА є в галереї сайту і в наших соціальних мережах.

Фотозвіти щотижня викладаються з різних джерел. Слідкуйте за нашими постами та сторіз.

Живи активно з клубом KAVA Дніпро та KAVA Львів. А також, представництва КАВА вже розвивається в регіонах таких як Запоріжжя, Харків, Чернігів, Черкаси, Київ, та й загалом вся Україна, і вже відкриваємо продаж подарункових сертифікатів у таких містах як: Одеса, Херсон, Миколаїв, Полтава та Кременчук, Кропивницький та Суми, Бердянськ та Кривий Ріг та сертифікати в невеликих інших містах. Приєднуйтесь до найкласнішого клубу активного відпочинку та подарунків - КАВА)