Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Ваш відпочинок - наша робота

Шукайте активний відпочинок і екстремальний туризм в Дніпрі або Львові? Або не знаєш де відпочити в Києві, Херсоні або Запоріжжі? Анонси, ціни, місця проведення, режим роботи, фотографії подій (івентів) і відгуки. так само подарункові сертифікати, організація днів народження, корпоративів та свят.

48000 клієнтів
скористалися нашими послугами
10 років
10 років
досвіду в організаціїактивного відпочинку
6 міст
6 міст
мають представництво KAVA в України
80 осіб
80 осіб
налічує команда KAVA Україні
95 видів
95 видів
послуг, що надаються
Подарункові сертифікати
Разом з KAVA
Для хлопця
Для дівчини
Для пари
Для дружини
Для чоловіка
Для сестри
Для друзів
Події
Разом з KAVA
Місто
Напрямок
Карпати
Кількість місць - 50
2-3-4-7 днів
13.12.2018 -18.03.2019г.
2200 грн
2000 грн
Прип'ять
12 годин
Кожні вихідні
1190 грн
1090 грн
Дніпро
Кількість місць - 50
8 годин
Кожні 2 тижні
Дніпро
Кількість місць - 50
1 година
Раз на місяць
Аеродром "Кам'янка", "Оріхово" і "Авіа Союз Майське"
Кількість місць - 5
від 15 хвилин
щодня
Дніпро
Кількість місць - 15
3-4 години
Кожні вихідні
Дніпро
Кількість місць - 50
8 годин
02.11.2018
ТРЦ Караван
Кількість місць - 20
3-4 години
7:00
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.

Все про активний відпочинок тут. Немає ідеї куди піти прогулятися в Дніпрі або Львові? Шукаєте де погуляти з дитиною, куди зводити дівчину або де погуляти з хлопцем? Хочете здивувати? Вибираєте місце для побачення? Думаєте, що подарувати хлопцеві? Що подарувати дівчині? Шукаєте розваги на вихідні або цікавий подарунок? Або шукайте куди поїхати у відпустку? Цікавитесь активним відпочинком? Ходіть на виставки? Цікаво де відсвяткувати корпоратив? Клуб туризму і активного відпочинку Kava допоможе! Kava це найкращий сайт про найцікавіші події Дніпропетровська. Ми, клуб KAWA порадимо (організуємо) куди сходити в Дніпрі з дівчиною, з хлопцем, з дітьми або великою компанією. У нас тільки кращі івенти, квест-кімнати і розваги. Події для дітей та їх батьків, кращі пам'ятки та цікаві місця Львова або Києва, які обов'язково варто відвідати!

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку в місті не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг по Туреччині, поїздки на берег моря, трекінг по Кіпру, Сходження на Ельбрус і Казбек, подорожі до Грузії, кінні прогулянки, квадроцикли , поїздки до Чорнобиля, Припяті, Умань, Буковель та Драгобрат, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку або вертольоті або повітряній кулі.

Пам'ятки для екскурсій, місця, куди можна сходити з дитиною, спортивні заходи, страйкбол, лазертаг, пейнтбол, квадроцикли, гра Мафія, піші квести, Автоквест, місця для активного відпочинку і відпочинку з сім'єю, і багато іншого. Проведення і організація корпоративів по Україні. А так же подарункові сертифікати, організація днів народження та свят від Кава Дніпро і KAVA Львів.