Львів
Ваше місто - Львів
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук

Автоматика для котлів на твердому паливі

10.08.2019

Величезна перевага котлів на твердому паливі в тому, що вони обходяться значно дешевше в експлуатації, ніж газові та електричні системи опалення. Асортимент самих різних котлів на будь-який бюджет являє сайт компанії ПеллетсХоум.

До недавнього часу людина, яка вирішила перевести опалення будинку на тверде паливо, кожних 3-5 годин працював кочегаром-грубником. Саме стільки тривало горіння в котлах на твердому паливі перших поколінь.

Управління котлом: автоматика або самому надійніше?
Трудомісткість управління та обслуговування завжди були ахіллесовою п'ятою котлів на твердому паливі. По суті, старі моделі мало чим відрізнялися в обслуговуванні від древніх печей - завантаження вугілля або дров, регулювання інтенсивності горіння, все це робилося довго і вручну.

Наприклад, в будинку стало жарко, а котел продовжує горіти. Щоб зменшити інтенсивність горіння, необхідно підійти до казана і прикрити заслонку подачі кисню. Звичайно, моментально теплоносій не охолоне, тому доведеться почекати близько години для того, щоб температура в будинку стала прийнятною. Те ж відбувалося і з збільшенням інтенсивності горіння.

Основна проблема навіть не в тому, що доводиться по кілька годин терпіти некомфортну температуру, а в тому, що на даремний нагрів йшло багато палива. Та й стежити за температурою потрібно постійно. Всі ці складності тепер можна перекласти на плечі котельної автоматики.

Більш того, в котлі з автоматикою сам господар ставить температуру в приміщенні, а завдання апаратури її підтримувати за будь-яких умовах. Виглядає це так. При завантаженні палива (від неї нікуди не дітися, виняток - лише пелетний котел) власник встановлює на контролері бажаний температурний режим і закриває топку.

Контролер отримує дані про температуру води в системі опалення і приймає рішення про те, скільки повітря необхідно подати в топку. А робить він це за допомогою вентилятора, диктуючи йому необхідну продуктивність. Якщо потрібно підняти температуру теплоносія, повітря надходить більше. Якщо в будинку температура нормальна, котел переходить в режим підтримки стабільної температури, економлячи час і паливо.

Це найпростіша система автоматичного управління найпростішим котлом, але навіть вона дозволяє збільшити ККД обігрівача і заощадити паливо. Плюс зручність управління - господареві тепер не потрібно йти до котла, управляти автоматикою можна дистанційно з будь-якого відстані.

Останні новини
16.09.2023
Осінні мандрівки: Природні резервати та парки України
Плануючи осінню подорож, важливо заздалегідь підготуватися.
19.06.2022
Як стати партнером KAVA та отримувати нових клієнтів на свої послуги?
До нас часто надходять питання з усіх куточків України, як можна додати свої послуги на ваш сайт, відповідаємо:
15.05.2022
Як ми працюємо під час війни?
Купувати та дарувати сертифікати можна без будь-яких обмежень – покупки доступні як онлайн, так і відправляємо новою поштою та кур'єром.
22.02.2022
Корпоративи на віддаленні: особливості та варіанти проведення
Як організувати безпечний корпоратив?
Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!