Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Похід Боржавою, Карпатські гори 🏕

4250 грн
Що ми відвідаємо
Разом з KAVA
Опис події
Показати все
У вартість включено
3-разове харчування (в тому числі сушені овочі)
Інструктор, досвідчений мандрівник
Все спорядження для побуту групи
Реанімаційна аптечка і страховка
І трохи більше турботи, ніж Ви можете уявити :)
У вартість не включено
Переїзди за маршрутом до виходу в гори
Особисте спорядження (намет, рюкзак, спальник, килимок) з цим теж допоможемо
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки о подіях
Щирі емоції після участі на наших заходах
Учасники
Facebook
Похід Боржавою, Карпатські гори 🏕
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

 Боржавський хребет є однією з найбільш популярних туристичних місцевостей в Карпатах, Україна. Цей хребет приваблює туристів з усього світу своїми красивими пейзажами, різноманітністю маршрутів та багатими природними ресурсами. Походи по горах з рюкзаком по Боржаві не тільки допоможуть вам насолодитися красою цієї мальовничої місцевості, але й мають низку інших переваг. Нижче ми розглянемо топ 4 переваг ходити в горах по Боржаві з клубом КАВА та рюкзаком.

  1. Підвищення фізичної активності та здоров'я Походи по горах з рюкзаком - це прекрасний спосіб підвищити фізичну активність та зміцнити здоров'я. Такий вид активного відпочинку сприяє підвищенню витривалості, зменшенню ризику серцево-судинних захворювань та поліпшенню загальної фізичної форми.

  2. Оздоровчий вплив на психіку Походи по горах з рюкзаком також мають позитивний вплив на психіку людини. Контакт з природою сприяє зняттю стресу, поліпшенню настрою та підвищенню рівня енергії. Такий вид відпочинку допомагає позбутися від депресії та тривоги.

  3. Можливість насолодитися красою природи Боржавського хребта славиться своєю неповторною природою, яка зачаровує своїми красивими краєвидами та різноманітністю ландшафтів. Походи по горах з рюкзаком дають можливість насолодитися цією красою та відчути гармонію з природою. Подорож по Боржавському хребту дозволяє відкрити для себе нові місця, побачити водоспади, гірські озера та красиві пейзажі, які залишаться в пам'яті назавжди.

  1. Розвиток навичок та умінь Походи по горах з рюкзаком сприяють розвитку навичок та умінь, таких як орієнтування в горах, здатність розв'язувати проблеми та знаходити виходи зі складних ситуацій, та комунікаційні навички в колективі. Також вони допомагають розвивати вміння планувати маршрути, збирати та аналізувати інформацію про гірські місцевості та природні ресурси.