Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Сплав на байдарках разом, 1-5 денні походи

600 грн
Опис події
У вартість включено
Прокат байдарок і загального похідного спорядження (гермомешок кожному)
Харчування ситне 2-х разове + перекус
Супровід досвідчених інструкторів
Розважальна програма
У вартість не включено
Проїзд з Дніпра і назад (ціна залежить від кількості учасників)
Приватне тур спорядження (намет, спальник, килимок, особисті речі та засоби гігієни)
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Досконалий пейзаж і подих свіжого вітру, як можна краще врятуватись від міської суєти. Походи на байдарках зможуть надати нових сил і ближче познайомитися з річкою. Така фантастична можливість активного відпочинку запам'ятається надовго, а час, проведений з природою, дозволить отримати нові враження, якими можна поділитися з близькими і друзями. Широка ріка дозволить виконати приголомшливий сплав на байдарках, і такий похід стане самим незабутньою подією найближчих днів здатним повністю захопити своїм драйвом. Швидка течія і незаймані куточки природи, такі походи гарантують грандіозний приплив адреналіну. У професійній підготовці немає потреби, так як сплав на байдарках по річці проходить в місцях які не мають сильну течію. Процес греблі не є складним, а наявність рятувального жилета дасть додаткові гарантії безпеки. Походи на байдарках мають свої переваги і простори водної гладі допоможуть відволіктися від поточних проблем і зануриться в атмосферу спокою і споглядання. Маршрут, по якому проходить сплав на байдарках неодноразово перевірений і гарантує масу приємних емоцій. Якщо хочете купити байдарку, то клуб кава підкаже де і як і скільки коштує. а потім снами відправляти в сплав по Орелі, Ворсклі, Самарі. Рафтинг сплави і тури є в нашій іншій події на сайті. похід на байдарці в дніпрі залишить вам незабутні емоції, адже активний відпочинок на воді в гарну погоду це приголомшливо. Стійкість байдарки дозволяє відправитися в похід всією сім'єю і сплав по річці не здатний налякати навіть дитини. Відповідна екіпірування дозволить гарантувати безпеку, а досвідчені провідники знають кожен вигин річки і найбільш чудові куточки незайманої природи. Мальовничі береги і красиві місця для стоянки перетворять сплав на байдарках в подію яке назавжди залишаться в пам'яті. Активне проведення вільного часу в поході допоможе стати сильніше і розібратися з виникаючими життєвими проблемами, а враження, які подарують походи на байдарках, обов'язково захочеться повторити знову, пройшовши подібну пригоду знову.