Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Знайомство з детектором брехні

3 500 грн
Знайомство з детектором брехні
У подарунок включено
 • Наповнення в залежності від обраного варіанту сертифіката

Місце проведення
Місце видачі
Опис
Фото
Відгуки
Поліграф

Поліграф – ви чули про нього з телевізора та бачили у фільмах. Зараз ми пропонуємо його не десь за океаном, а у Вашому місті. Хочете подарувати своєму другові, колезі неперевершені відчуття та досвід, про який він розповідатиме онукам – тоді цей сертифікат найідеальніший подарунок. У процесі екскурсії розкажуть, як відбувається процес перевірки, як виглядає сам поліграф, увімкнуть датчики, проведуть демонстраційну перевірку та покажуть реакції.

Подарунковий сертифікат на перевірку на поліграфі – це особливий вид подарунка, що дозволяє одержувачу пройти сеанс поліграфічної перевірки. Поліграф, також відомий як "брехливознавець", є пристроєм, що використовується для вимірювання фізіологічних реакцій людини, таких як пульс, кров'яний тиск, дихання та електрична активність шкіри, з метою визначити, чи говорить людина правду чи бреше.

Основний принцип роботи поліграфа полягає у реєстрації та запису кількох фізіологічних показників одночасно, які можуть свідчити про можливі зміни, пов'язані з діяльністю нервової системи.

Пропонуємо Вам наступні варіанти подарункових сертифікатів:

 • Знайомство з детектором брехні, 1 година, 3500 грн

У процесі екскурсії розкажуть, як відбувається процес перевірки, як виглядає сам поліграф, увімкнуть датчики, проведуть демонстраційну перевірку та покажуть реакції.

 • Перевірка на поліграфі, 1 особа, 2 години, 5000 грн

Процедура перевірки на поліграфі:

 1. Підготовка: Поліграфолог проводить з одержувачем перевірки попереднє інтерв'ю для встановлення базових даних та дозволяє одержувачу звикнути до приладів та процесу.
 2. Задання питань: Під час перевірки поліграфолог задає ряд контрольних питань, які можуть бути відносно нейтральними, а потім низку питань, на які одержувач повинен відповідати правдиво чи хибно.
 3. Запис даних: У процесі відповідей на запитання поліграф реєструє та записує фізіологічні показники, такі як дихання, серцевий ритм та електрична активність шкіри.
 4. Аналіз результатів: Поліграфолог аналізує отримані дані, ґрунтуючись на змінах показників, щоб визначити, чи є свідчення брехні, чи правди.
 • Перевірка на поліграфі онлайн, 1 особа, 30 хвилин, 699 грн

Перевірка на поліграфі онлайн відбувається за допомогою спеціального онлайн-сервісу. Людина проходить перевірку та отримує результат, який розраховує спеціальний алгоритм. Сервіс дає результат, спираючись на аналіз латеральних рухів очей, виразу обличчя, швидкості надання відповідей та зміни серцебиття. Перевірка на поліграфі онлайн відбувається лише щодо питань вірності та чесності вашого партнера.

Наші офіси для проходження поліграфу: м. Дніпро, вул. Івана-Акінфієва, 18 оф. 502А, м. Кривий Ріг, пр-т Поштовий (Карла Маркса), 52 оф. 405.

Купуючи подарунковий сертифікат на перевірку на поліграфі, Ви отримаєте можливість пройти сеанс поліграфної перевірки у спеціалізованій компанії.

Чекаємо на Вас за гострими відчуттями!

З будь-яких питань пишіть / дзвоніть 0665691964 (Telegram) 

Отримати подарунковий сертифікат можна:

 • В офісі KAVA за адресою: м. Дніпро, Площа Троїцька 3 (Пн-Пт 10:00-19:00, Сб-Нд 10:00-17:00). Оплата готівкою або за реквізитами.
 • Відправляємо Новою поштою кожен день. Оплата за реквізитами або при отриманні (накладна плата);
 • Електронний сертифікат, приходить на вказаний Email, відразу ж після оплати на сайті.
Легко придбати
Для себе або на подарунок рідним
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусі або на email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунку отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає сертифікат
Подарунковий сертифікат можна забрати безкоштовно в конверті, тубусі або отримати на Email
Подарунковий тубус на вибір
Вартість - 100 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо автоматично і миттєво на Ваш Email
Вас також можуть зацікавити інші враження
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Подарунковий сертифікат KAVA на онлайн чи офлайн перевірку на поліграф можна подарувати різним людям, залежно від їхніх інтересів і потреб. Ось декілька ідей:

1. Рідним або друзям: Якщо ви знаєте, що в когось з вашого оточення є ситуація, в якій вони б хотіли довести свою правдивість або розкрити правду, сертифікат на перевірку на поліграф може бути цікавим і несподіваним подарунком.

2. Пару або подружжю: Якщо ви хочете підкреслити важливість довіри та відкритості в їхньому відношенні, сертифікат на перевірку на поліграф в Дніпрі чи Кривому Розі може бути цікавою ідеєю подарунка, яка надасть їм можливість спілкуватися на глибшому рівні.

3. Колезі або співробітникам: Якщо ви шукаєте нестандартний подарунок для колеги або співробітника, сертифікат на перевірку на поліграф може створити цікаву і захопливу ситуацію для розвитку командного духу або просування відкритого спілкування.

4. Особі, яка цікавиться правосуддям: Якщо ви знаєте людину, яка зацікавлена у правосудді, правовідносинах або розслідуваннях, сертифікат на перевірку на поліграф може бути цікавим способом поглибити їхні знання та досвід в цій області.

Зважайте на інтереси та характер отримувача подарунка, щоб визначити, чи буде сертифікат на перевірку на онлайн чи офлайн поліграф цікавим та відповідним варіантом для нього.