Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Чорнобиль і Прип'ять, екстрим екскурсія

1090 грн
Що ми відвідаємо
Разом з KAVA
Опис події
У вартість включено
Проїзд мікроавтобусом з Києва до Чорнобиля, по Прип'яті і назад до Києва;
оформлення дозволу на в'їзд;
супроводження ліцензованого гіда по всьому маршруту
індивідуальна страховка
дозиметр
У вартість не включено
Проїзд до Києва і назад
повноцінний обід (+150 грн), перекус можна брати свій.
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Групами від 15 осіб можемо виїжджати з Дніпропетровська, Львова, Києва, Харкова, Херсона, Одеси, Запоріжжя та інших міст України, а також Росії, Білорусі та ін. Країни. Також проводимо групові поїздки з України та зарубіжжя. Умови індвівідуально. Чорнобильська Зона Відчуження. В рамках одноденної екскурсії відвідайте місто Чорнобиль, територію ЗГРЛС "Дуга" ( "Чорнобиль-2"), дитячий сад закопаного після аварії під землю села Копачі, Чорнобильську АЕС і зробите пішу прогулянку по місту Прип'ять. Весна і осінь - чудовий час для відвідування туру в Прип'ять, з урахуванням того, що аварія сталася 30 років тому зараз тут фактично ліс, коли все зацвіте і зазеленіє можливості побачити загальну картину буде не так багато. Незважаючи на атмосферу занедбаності і запустіння в зоні ведеться діяльність: дослідження наслідків аварії, підтримку інфраструктури станції, забезпечення пожежної безпеки, туризм. В основному люди працюють вахтовим методом. Наші екскурсоводи - справжні фанати Зони, хто працював як ліквідатор наслідків, хто займався сталкерства, кожен раз вони розповідають щось нове і цікаве про це місце. Ціни на тур в Прип'ять і Чорнобиль приємно порадують - всього від 650 грн з людини. Нагадуємо, що для відвідування туру в Чорнобиль необхідно завчасно зареєструватися. В цілому це можливість відчути себе сестрою Стругацьких і всю нестабільність словосполучення "мирний атом". Зона відчуження в Чорнобилі і Прип'яті щорічно бере до 40000 учасників з усіх країн світу. Екскурсія в Чорнобиль зон і Прип'ять стоїть уваги і залишає хороші спогади. Цю історію катастрофи повинен дізнатися кожен, враховуючи що екскурсії відбуваються з Києва, то це швидко і зручно. Дізнатися скільки коштує екскурсія в Чорнобиль і Прип'ять можна вгорі цієї події на нашому сайті, ціна найнижча враховуючи весь день відвідування.