Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Стрибки з парашутом в Києві

грн
Опис події
Показати все
У вартість включено
Навчання, супроводження
Стрибок з парашутом
Сертифікат про подвиг
У вартість не включено
Проїзд
Залишити заявку
Відгуки о подіях
Щирі емоції після участі на наших заходах
Туристи
Facebook
Стрибки з парашутом в Києві
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

Що спонукає людей спробувати настільки екстремальний вид спорту? Спосіб довести свою хоробрість або отримати дозу адреналіну? Що б це не було, стрибки з парашутом, безумовно, додадуть в повсякденне життя струмінь свіжого повітря, розфарбувавши життя яскравими фарбами. Головне пам'ятати, що в перший раз стрибок з парашутом необхідно здійснювати в тандемі з професійним інструктором, дотримуючись всіх необхідних заходів безпеки лбіо пройти самостійне навчання протягом 1 дня. Не знаєте, як розважитися з друзями?

Тепер можна стрибнути з парашутом в Києві. Клуб Кава здійснить ваше заповітне бажання, зарядивши емоціями і екстримом. Здивуйте своїх рідних оригінальним подарунком. У нас ви можете купити подарунковий сертифікат або абонемент на стрибки з парашутом для дорослих. Подарувати на день народження найоригінальніший подарунок стало реально, завдяки клубу Kava. Ми використовуємо керований тип парашута під назвою крило. За додаткову ціну можна придбати індивідуальні фото і відео, яке збереже кожну секунду вашого польоту. Вартість послуг можна дізнатися вище. Тандем стрибок з парашутом в Києві на дз (дропзоні) аеродрому "Бородянка" можна здійснити кожні вихідні. Хочете здійснити мрію? - Стрибайте з парашутом з клубом КАВА Київ в Бородянці.