Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Прогулянка на баггі в Дніпрі

1100 грн
Опис події
У вартість включено
Інструктаж і супроводження
Оренда баггі
У вартість не включено
Проїзд на місце проведення заходу
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Екстремальні прогулянки на Баггі в Дніпрі, для компанії з 1-2-3-4 чоловік, круті позашляховики. Покатушки на потужних баггі це чудовий активний відпочинок, заряд бадьорості та енергії. Баги це внедорожднік з відкритим верхом і захистом, вам проведуть інструктаж управління технікою і зможете драйвовво покататися. Приходьте і купуйте прогулянку на аналогах квадрациклах, тільки більш потужних - баггі в Дніпрі.