Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Мафія - психологічна гра

100 грн
Опис події
У вартість включено
Організація ігри
Фотозвіт
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Гра Мафія - рольова психологічна гра, популярність якої зростає з кожним днем. Не дивно, що любителів гри стає все більше, адже крім сильних емоцій можна отримати певні навички, необхідні в сучасному світі. В ході гри учасник може навчитися відставати свій інтерес, вирішувати проблеми, відображати маніпуляцію і долає інертність мислення. Також удосконалюються акторські та комунікативні здібності, стресостійкість та інтуїція. Клуб мафія розвиває навички невербального спілкування для компанії гравців. Грати в Мафію не тільки престижно і весело, але й корисно. Не знаєте чим зайнятися з друзями на вихідні? Шукайте де пограти в Дніпропетровську? Клуб Кава здійснює організацію заходу для дорослих, надаючи активного ведучого, цікавий сценарій і фото після гри. Гра Mafia разом з Kava гарантує протягом усього вечора наявність веселій компанії і привабливі ціни. Ми поєднуємо приємне з корисним: граємо в мафію - розвиваємо лідерські здібності! Відкрийте в собі нові якості за допомогою захоплюючої гри, проведіть вільний час максимально ефективно. Вартість послуг вказана на нашому сайті. Гру мафія не можна завантажити, так як це рольова гра для живих учасників, а не комп'ютерна гра. Мафія Дніпро - це настільна гра можна сказати.