Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Страйкбол, тактична гра

390 грн
Опис події
У вартість включено
Прокат обладнання (страйкбольний привід, 500 куль, захисні окуляри)
Інструктаж , суддівство, оренда майданчика
У вартість не включено
Трансфер (80 грн в обидва боки)
Камуфляж +50 грн. Гранати страйкбольнi +15 грн/шт. Маска страйкбольна +25 грн. Цiна на додатковi 500 куль 40 грн.
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Страйкбол - це військово-спортивна гра для компанії дорослих людей, що мають пневматичну зброю. Історія появи бере свій початок в Японії, з часів другої світової війни. Гра повністю відтворює обстановку військових дій, що дає можливість випробувати себе на «стежці війни». Дія будується на довірі і чесності кожного учасника, гравці самі залишають поле бою, якщо отримують «кулю». Ніякі спірні питання в ході гри не вирішуються, засперечалися гравці відправляються вирішувати конфлікт у житловий табір. Страйкбол дозволяє весело і цікаво провести вихідні з друзями на природі як влітку, так і взимку. Стрйкбол, на відміну від пейнтболу більш антуражний, а на відміну від харбдбола більш безпечний і менш травмотічний. Strikeball зброю відрізняється від маркера, воно повністю схоже на копії справжньої зброї. Аірсофт пише про це докладно. Страйкол магазин можна знайти в інтернеті для покупки амуніції і спорядження. Потім вибираєте дату, дивіться скільки коштує, записуєтеся на гру і приїжджайте отримувати незабутні емоції від активного відпочинку в Дніпрі, адже стрілянина так близька чоловікам по духу і історії. Шукайте відповідний полігон для гри в страйкбол? Клуб Кава в Дніпрі здійснює всі можливі послуги по проведенню різних спортивних розваг. Участь можуть брати як любителі, так і напівпрофесіонали. Страйкбол дозволить випробувати свої сили на полі бою, виплеснути негативні емоції і просто поспілкуватися з однодумцями. Взявши у нас в прокат спорядження, ви отримуєте фотозйомку заходи від професійного фотографа. Вартість оренди обладнання зазначена на нашому сайті. Kava гарантує якісний корпоративний відпочинок за привабливою ціною.