Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Стрибки з парашутом в Дніпрі

2100 грн
Опис події
У вартість включено
Навчання, супроводження.
Стрибок з парашутом
Відеозйомка всієї команди (Самостійний стрибок)
Сертифікат про подвиг
У вартість не включено
Проїзд
Обід (на території аеродрому є кафе або можна взяти з собою перекус)
Індивідуальна відеозйомка для тандем стрибка (450 грн - екшн камера GoPro, 1600 грн - відео оператор)
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Що спонукає людей спробувати настільки екстремальний вид спорту? Спосіб довести свою хоробрість або отримати дозу адреналіну? Що б це не було, стрибки з парашутом, безумовно, додадуть в повсякденне життя струмінь свіжого повітря, розфарбувавши життя яскравими фарбами. Головне пам'ятати, що в перший раз стрибок з парашутом необхідно здійснювати в тандемі з професійним інструктором, дотримуючись всіх необхідних заходів безпеки або пройти самостійне навчання протягом 1 дня. Не знаєте, як розважитися з друзями? Тепер можна стрибнути з парашутом в Дніпрі. Клуб КАВА здійснить ваше заповітне бажання, зарядивши емоціями і екстримом. Здивуйте своїх рідних оригінальним подарунком. У нас ви можете купити подарунковий сертифікат або абонемент на стрибки з парашутом для дорослих. Подарувати на день народження найоригінальніший подарунок стало реально, завдяки клубу Kava. Ми використовуємо керований тип парашута під назвою крило. За додаткову ціну можна придбати індивідуальні фото і відео, яке збереже кожну секунду вашого польоту. Вартість послуг можна дізнатися вище. Тандем стрибок з парашутом на дз (дропзоні) аеродрому "Майське" можна здійснити кожні вихідні. До нас приїжджають групи з Києва, Харкова і Запоріжжя для прижків з парашутом в Дніпрі. Хочете здійснити мрію? - Стрибайте з парашутом з клубом КАВА Дніпро в Майському на Авіа Союзі.