Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Подаруй стрибок з парашутом по програмі "Static Line"

1 900 грн
Стрибок з парашутом по програмі "Static Line"
У подарунок включено
  • повноцінне навчання з техніки стрибка від професіоналів парашутного спорту (тривалість 4-6 годин);
  • близько 10 хв на висоті пташиного польоту;
  • досвід польоту на парашуті під вашим особистим контролем;
  • ще один пункт в "списку ваших досягнень";
  • фото і відео в подарунок.
Місце проведення
Місце видачі
1 900 грн
Опис
Відгуки
Стрибок з парашутом по програмі "Static Line"

Стрибок з парашутом “Static Line”

    Вважаєте, що ознайомчий стрибок це надто просто? Тоді у нас є для вас “challenge” для справжніх екстрималів. Пропонуємо вам значно більшу висоту і уже повноцінний контроль над своїм польотом.

Як усе відбувається?

    Стрибати ми будемо на аеродромі "Цунів" разом з нашим партнером ЗУПА(Західно-українська парашутна асоціація), що знаходиться в 25 кілометрах від міста Львова, біля Городка. До аеродрому буде організовано платний доїзд зі Львова і назад - 70грн. Стрибки заплановано на кожну суботу та неділю весь рік, та на кожен вечір п’ятниці у період з кінця квітня по вересень. Вирішальним фактором проведення стрибків є сприятлива льотна погода. 
Коротка програма стрибків у суботу та неділю:
- Хто їде своїм транспортом, то початок занять на аеродромі о 09:00 
- Хто їде з нами, то збір о 07:50 на Приміському вокзалі, автомийка на заправці БРСМ навпроти ТЦ Скриня (вул.Городоцька, 118).
- о 08:00 виїзд на аеродром "Цунів"; 
- навчання; 
- стрибок;
Їдемо додому!
Час прибуття додому не є конкретним, це може бути о 16:00, а може і о 19:00, це вже залежить від кількості парашутистів і від погоди. Всередньому до Львова, після стрибків статік лайн, повертаємось о 16-17 годині.

По п’ятницях у нас стрибки вечірні, на заході сонця...для романтиків)))
Початок занять на аеродромі о 12-14 годині. Повернення до Львова приблизно 20-22 година. Розбіжнісь у часі залежить від сезону, тобто від тривалості світлового дня.

Безпека

    Ознайомчий стрибок з парашутом по програмі "StaticLine" здійснюється з висоти 1200м. Стрибок з студентським парашутом типу “Крило”. Відкриття автоматичне, через 3 секунди з моменту відділення від літака(тобто вам ні за що "дьоргатисмикатитягнути" не потрібно!). На аеродромі перед стрибком обов’язково проводиться інструктаж, на якому вас навчать правильно і гарно виходити з літака, як і куди скеровувати крило відносно орієнтирів під час польоту, збирати парашут після приземлення і як правильно і безпечно приземлитись. Час спуску до приземлення до 10хв. Триває інструктаж допоки всі учасники не засвоять весь теоретичний і практичний матеріал. Це може бути 4 години, а може і 6, залежить від кількості людей і від того, як вони все будуть сприймати. Стрибок постійно буде контролюватися з землі, і при потребі інструктор через радіостанцію буде підказувати.
    Студентські парашути типу “Крило” мають прямокутну форму і зі сторони практично не відрізняються від звичайних спортивних парашутів. Однак, насправді, у них маса відмінностей від спортивних систем. Основними ж відмінностями є примусове відкриття та невеликі особиста вертикальна та горизонтальна швидкості, що і дозволяє використовувати їх людьми, що не мають зовсім ніякого досвіду у парашутному спорті. Відмінність Крила від круглого купола заключається в тому, що Крило повністю кероване, тобто ви летите туди, куди і направляєте свій парашут, а при правильно виконаних діях, ви забезпечите собі ідеально м’яке приземлення.

   Для стрибка потрібно бути одягненим так, щоб коліна і лікті були закриті і так, щоб у тому було зручно: кофта, штани, спортивний костюм. Взуття обов'язково з міцною і твердою підошвою з фіксацією стопи. Найкраще підійдуть берци, трекінгове взуття, зимові черевики на кшталт тімберлендів. На крайній варіант можна кросівки з міцною грубою підошвою. Кеди не підходять.

Найкращі враження від кращих партнерів

  Ми сумлінно підходимо до пошуку нових вражень. Перед початком співпраці - проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

Для оформлення подарункового сертифікату натисніть "купити" або пишіть / дзвоніть

093 633 96 62 (Viber, Telegram), Денис

 

 

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.