Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Подаруй політ на повітряній кулі!

7 000 грн
У подарунок включено

• виїзд на місце старту аеростата*
• постановка аеростата (при бажанні, можна приймати участь)
• інструктаж
• політ (триває орієнтовно 1 годину)
• посвята у повітроплавці з шампанським
• подорож на місце зустрічі*

 

* - у випадку вибору локації польоту у Львівській обл.

Місце проведення
Місце видачі
7 000 грн


Опис
Відгуки
Політ на повітряній кулі

Політ на повітряній кулі – це захоплююча прогулянка на висоті пташиного польоту, наповнена незрівнянними відчуттями та масою позитивних емоцій. Це мрія, яку ми допоможемо втілити у реальність.

Як все відбувається

За кілька днів до польоту необхідно вибрати локацію у Львівській області та час вильоту.
Володар сертифікату зі своєю близькою людиною зустрічається з  досвідченим пілотом у заздалегідь обумовленому місці. Перш за все відбувається знайомство з командою та інструктаж по техніці безпеки. Польоти здійснюють на висоті до 1000 метрів, а починати насолоджуватись неймовірними краєвидами, можна вже на висоті 150-300 метрів. Політ триває близько 1 години.

Після приземлення будьте готові прийняти участь у стародавньому традиційному святкуванні - посвяті у повітроплавці.

Локацію для польоту можна вибирати

Політ на кулі може відбуватись у межах Львівської області. Ми рекомендуємо мальовничі околиці Олеського замку або Свіржу, Трускавець та Східницю.Трансфер входить у вартість.

Польоти здійснюються цілий рік

Важливою умовою для здійснення польоту є сприятлива погода - вітер не більший за 5м/с., а також відсутність опадів. Влітку польоти можна здійснювати зранку - 2-3 години після сходу сонця, а  ввечері - за 2-3 години до заходу сонця.

Взимку літати можна у будь-який час світлового дня. Одяг має бути по погоді, зручним і теплим.

Ми знайдемо компанію для Вас

Якщо ви бажаєте літати, але не знаєте, хто б міг політати з Вами - телефонуйте, ми спробуємо знайти Вам компанію. Вартість польоту в такому випадку буде складати 3000 грн. У цю суму входить - трансфер до місця старта аеростата і назад, політ та урочиста церемонія з шампанським.

Найкращі враження від кращих партнерів

Ми сумлінно підходимо до пошуку нових вражень. Перед початком співпраці - проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

 093 633 96 62 (ViberTelegram), Денис

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.