Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Похід по Лікійської стежці

5900 грн
Що ми відвідаємо
Разом з KAVA
Опис події
У вартість включено
16/7 інформ підтримка і знайомство з групою в чаті
3-ве харчування (в тому числі, сухі овочі та сублімовані продукти)
Інструктор, досвідчений мандрівник
Все спорядження для побуту групи
реанімаційна аптечка
Трек маршруту для смартфона
Індивідуально надаємо елементи аутдор одягу *
І трохи більше турботи, ніж Ви можете уявити :)
Гастрономічне знайомство з Туреччиною
У вартість не включено
Авіа (консультуємо і допомагаємо)
Автобусні переїзди на маршруті (до 38 $)
Особисте спорядження (намет, рюкзак, спальник, килимок)
Кемпінги або гест хауси (від 5 $)
День на яхті (~ 16,3 $ в 2018 р) не обов.
Фінальна вечеря в ресторані (близько 12 $) не обов.
Сувеніри
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Кількість місць
8 Квітня - 17 Квітня
Група до 11 людин (вік 21)
27 Квітня - 3 Травня
Група до 8 людин (вік 21)
27 Квітня - 6 Травня
Група до 8 людин (вік 21)
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Лікійська стежка - самий мальовничий пішохідний маршрут Європи. На цьому маршруті ви пройдете величні гірські вершини, кришталево чисті озера, каньйони й водоспади, затишні блакитні бухти. На Лікійської стежці побуваємо на самих незвичайних горах - Олімпосе, де збереглися античні руїни і на Вогненному Янарташ, де з-під каменів виривається полум'я. Піднімемося на найвищу гору на нашого маршруту - Тахталі Даг з приголомшливими видами.
Пройшовши з нами Ликийский шлях, ви знайдете нових друзів, знайдете душевну свободу і насолодитеся смаком цитрусових :)
Похід по Лікійської стежці в Туреччині - це альтернатива пляжного відпочинку на узбережжі. Це можливість познайомитися з країною ближче, побачити красиві гірські пейзажі, викупатися в безлюдних блакитних бухтах, напитися в найчистіших гірських річках. Давня Лікійська цивілізація процвітала колись на узбережжі між нинішніми Фетхіє і Антальї, від неї бере свою назву стежка. У цій місцевості багато античних архітектурних пам'яток і стародавніх руїн. Лікійська стежка - знаменитий туристичний маршрут протяжністю близько 500 км, який вважається одним з кращих пішохідних маршрутів в світі. Згідно з положенням про європейські пішохідних маршрутах, Лікійська стежка від початку до кінця позначена червоно-білими відмітками. Пройти Лікійську стежку - досить складний захід, ми запропонуємо вам найбільш прості ділянки, які починаються з боку Фетхіє.

Вся екскурсія по Лікійської стежці займе 10 днів. Зустріч групи - в аеропорту Анталії, далі автобусом до Фетхіє. Маршрут починається від покинутого жителями в 1923 році грецького села Каракей, перша ночівля - на пляжі лагуни Олюденіз в наметах або в кемпінгу. Всі учасники - всього 10 чоловік - несуть з собою легкі рюкзаки зі спальниками. У міру віддалення від моря стежка піднімається в гори, наступні два дні група проведе в горах, де можна зустріти самобутні турецькі села, помилуватися гірськими краєвидами, урочищами, каньйонами і долинами. Фото Лікійської стежки не передасть всіх фарб і величної краси гір, потрібно обов'язково приїхати сюди і побачити все своїми очима. Далі стежка спускається до моря, проходячи повз античних руїн лікійських міст, по древньому акведук, оливковою садам. Весь час ми просуваємося на схід, по дорозі купаємося на кращих пляжах Середземного моря. Похід по Лікійскоя стежці закінчується після відвідування руїн Фазеліса і купання на хромових пляжі. Автобусом група відбуває в Анталью, де перед літаком можна погуляти по місту. Замість того щоб на букінг кому бронювати готель, пішли в похід по горах Туреччини, в деяких походах можна побачити Каппадокію, паму калі, Гейнюк, Олімпос і т.д. Поїхали з клубом кава України в похід в гори.