Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Роуп-джампінг в Кам'янці-Подільському KAVA

грн
Опис події
Показати все
Залишити заявку
Відгуки о подіях
Щирі емоції після участі на наших заходах
Учасники
Facebook
Роуп-джампінг в Кам'янці-Подільському KAVA
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

ПОСЛУГА НЕДОСТУПНА В ПЕРІОД ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ

 

Роуп-джампінг в Кам'янець-Подільському

Якщо адреналін вам потрібен як повітря, або не вистачає гострих відчуттів, або є стійке бажання подолати себе та зробити крок назустріч розвитку – вам потрібен роупджампінг. Ви не боїтеся висоти, а від виду з моста або скелі у вас захоплює дух? Ви мрієте відчути свободу польоту і відчути, яке прекрасне життя у всіх його проявах? Роуп-джампінг в Кам'янець Подільському та інших містах України – це і адреналін, і захват, і боротьба зі страхом, і подолання своїх сумнівів. Стрибки з висоти багатьом даються важко – але багато хто не в силах відмовитися від можливості знову стрибнути з банджі.

Ви готові довести собі і оточуючим, що здатні на більше? Стрибки з висоти – серйозний аргумент на користь вашої сміливості та готовності ризикувати.

Роупджампінг і банджіджампінг: стрибки з висоти для сміливих

Стрибок – з моста, з гори, з будь-якої висоти – це сміливий і рішучий крок. У нас в Кам'янець Подільському це зробити не складно і безпечно. Ми знаємо про безпеку все і строго контролюємо якість спорядження. Купити сертифікат на стрибки з мотузки в Україні можна на цій сторінці нашого сайту. І тут же ви можете прочитати відгуки наших клієнтів.

Ви вже знаєте, що таке стрибки з висоти, або тільки думаєте про це? Ви вже спробували відчуття польоту і свободи, або тільки мрієте здійнятися над землею? Роуп-джампінг і банджіджампінг – це безпечний і захоплюючий спосіб стати вільним на кілька хвилин і позбутися страхів.

Що виберете ви – роупджампінг або банджі-джампінг. І те, і інше – стрибки з моста або будь-якої іншої висоти, в спеціальному спорядженні, з польотом, падінням і приземленням. Свобода польоту, екстремальні відчуття і адреналін гарантовані вам в обох випадках. Так чим відрізняються ці стрибки? Різниця – в способі кріплення страхувального обладнання:

  • Банджі-джампінг – це стрибки з резинкою. Вас кріплять до гумового тросу, який охоплює ноги. Ви стрибаєте, трос поступово розтягується, швидкість польоту сповільнюється. Почергове підняття вгору і опускання вниз дарує масу емоцій, пережити які обов'язково потрібно хоча б один раз. Стрибнути з банджі потрібно обов'язково там, де інструктори – надійні, а обладнання – сертифіковане. Тоді стрибки з моста не загрожують вам нічим, крім гострого бажання повторити їх в найближчому майбутньому.
  • Роуп-джампінг – стрибок з альпіністським спорядженням. Кожна страховка додатково дублюється, гарантуючи вашу безпеку. Стрибки з моста в спеціальному костюмі дають поступову зупинку, розгойдування і повну безпеку. Стрибок на тросі в Кам'янець Подільському – це адреналін, який йде за руку з безпекою. Хочете? Поспішайте купити сертифікат на роупджампінг, вам обов'язково сподобається!

Який стрибок виберете ви? Хочете спробувати стрибки з мотузки самі або піднести їх в подарунок? Ціна події – не так вже й висока, а емоції після неї не зрівняються ні з якими грошима. Для броні роупджампінгу досить невеликої передоплати, а вже на місці ви робите доплату.

І ми обіцяємо – ви назавжди полюбите екстремальні стрибки з висоти та будете знову і знову повертатися до нас. Прочитайте відгуки наших клієнтів про роупджампінг і банджі-джампінг – їх захоплення не знає кордонів. Тепер вони приходять до нас удвох, утрьох і цілими компаніями – банджі-джампінг і роуп-джампінг в Кам'янець-Подільському вабить можливістю польоту і відчуттям свободи.

Безпечний роуп-джампінг і банджі джампінг: задоволення без ризику

Зовні стрибки з мотузки і стрибки з резинкою виглядають страхітливо, правда? Але це тільки на перший погляд. Так, будь-який стрибок з висоти таїть в собі деяку небезпеку, але ми, в Кам'янець-Подільському, вміємо усунути всі ризики та зробити ваш роупджампінг безпечним і позбавленим ризиків.

Кому доступні стрибки з висоти? Всім, хто досяг повноліття. Це непроста розвага вимагає відповідальності, і ми не закриваємо на це очі. Але є й інші обмеження:

  • мінімальна та максимальна вага,
  • наявність захворювань;
  • погодні умови.

І навіть з урахуванням цього до нас на роупджампінг і банджі-джампінг приїжджають з інших міст – це задоволення коштує витраченого часу та грошей.

Банджі-джампінг і роупджампінг: ціна стрибка з гумкою

Стрибок на тросі – це безпечно і цікаво. Будьте впевнені – ми піклуємося про вашу безпеку і гарантуємо комфорт в кожній деталі:

  • докладний інструктаж про те, як вести себе під час стрибка;
  • перевірка стану спорядження та суворе дотримання інструкцій;
  • подвійна страхувальна система;
  • адекватна ціна цікавого дозвілля.

Все це гарантує вам безпеку та комфорт. А ще – прекрасний настрій, викид адреналіну та емоції через край. Приходьте до нас самі, вдвох з другом або приводьте компанію – радість від екстремального відпочинку доступна всім.