Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Пейнтбол у Дніпрі

500 грн
Опис події
У вартість включено
Маркер і кулі з фарбою 500 шт. (Зброя видається під заставу документа)
Форма і захисна маска
Інструктаж, суддівство, оренда майданчика
У вартість не включено
Трансфер (70 грн в обидва боки)
Термомаска (покращує видимість) +40 грн Бронежелет +20 грн.(дівчатам безкоштовно) Тактичні рукавички (підвищений захист рук) +30 грн. Додатковi 500 куль +280 грн.
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Пейнтбол - це командна гра, проводиться на відкритому повітрі. Гра настільки захоплююча, що мільйони людей по всьому світу абсолютно різного віку та роду занять грають в пейнтбол з великим задоволенням і взимку, і влітку. Пейнтбол дозволяє загартувати характер, розвинути організаторські здібності і набути впевненості в собі, працюючи в команді. Кмітливість і рішучість у пейнтболі є невід'ємною частиною успішної гри. Paintball - це відмінний корпоративний відпочинок для компанії, захоплюючий спорт і можливість відволіктися від повсякденної рутини, вдихнувши аромат пригод. На відміну від лазертаг в дніпрі, пентбол залишає невеликі тілесні ушкодження, сліди фарби і викликає справжні інстинкти самосахраненія, а не вигадані кулі. Пейнтбол широко розвинений в Україні і представлений в Дніпрі декількома клубами, кава дає найбільш вигідні умови і досить нове обладнання, маркера і амуніцію в хорошому стані. Деякі помилково називають пейнтбол - пінбол, хоча з англійської painball переводитися як гра кулями з фарбою. Хороша активна гра в пейнт запам'ятатися вам надовго і викличе яскраві емоції. Пейнтбольний Клуб КАВА пропонує битися з друзями на поле для пейнтболу в Дніпропетровську. Відправившись на вихідні на полігон, ви без сумнівів отримаєте заряд адреналіну і пам'ятні фотографії. Ціна заходи в пінбол залежить від обраних вами послуг, можна використовувати своє обладнання або скористатися нашим. Ми надаємо все необхідне для повноцінної гри: спеціальний одяг, спорядження, захисні маски, рукавички, зброю і багато іншого. Вартість прокату обладнання вказана вище. Гра для дорослих з Kava подарує живі емоції і наповнить дитячим захопленням!