Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Стрибки з мотузкою з труби, 75 та 35 метрів, KAVA Дніпро 😎

1100 грн
Опис події
Показати все
У вартість включено
Інструктаж, прокат спорядження
Фото на пам`ять
У вартість не включено
Відеозйомка
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки о подіях
Щирі емоції після участі на наших заходах
Туристи
Facebook
Стрибки з мотузкою з труби, 75 та 35 метрів, KAVA Дніпро 😎
Вас також може зацікавити
❓ Чи можна тандем стрибок з мотузкою?

❗️ Ні, це травмоопасно.

❓ А нещасні випадки були?

⭐ Ні, у нас все добре.

❓ Що робити, якщо я боюся висоти, але маю бажання стрибнути?

✈️ Перебороти себе і стрибнути)))) Вам сподобається!

❓ Зі скількох років можна стрибнути з мотузкою?

✅ З 18 років, якщо молодше, під розписку в присутності одного з батьків за місцем заходу.

❓А я не вдарюсь об трубу?

Ні, це неможливо. Система навіски альпіністських мотузок розрахована і запроектована так, щоб унеможливити такі випадки. Під час падіння вас відносить від труби в сторону від неї. Фізику не обдурити. Через хвилину вас почнуть потрошку опускати вниз, до землі, в руки інструктора.

Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

Роупджампінг Дніпро - це екстремальний вид спорту, який полягає в стрибках з висоти, з використанням спеціального обладнання, зокрема, міцної мотузки.

Випробувати на собі відчуття вільного польоту і дізнатися, що таке по-справжньому гострі емоції! Все це можна отримати, стрибнувши роупджампінг з труби. Вам знадобиться тільки сміливість і бажання отримати річну дозу адреналіну. А незабутні емоції ми гарантуємо! Учасник зможе не тільки побороти страх висоти, але і зарядиться гормоном щастя на найближчий тиждень.

Подаруйте собі або своїм близьким яскраве пригода, яке залишиться в пам'яті надовго!

Захотілося кардинально змінити відпочинок на вихідних та отримати порцію адреналіну? Більше 20 варіантів екстремальних розваг доступні цілий рік для всіх бажаючих пощекотати нерви. Відмінним стартом для новачків і не лише стануть стрибки з мотузкою у Дніпрі з KAVA.

Один із найпопулярніших об'єктів роупджампінг Дніпро – Труба 75 метрів висотою. Під час стрибка вільне падіння займає 2 секунди, чого з головою достатньо, щоб закохатися у такий відпочинок. І зробити стрибки з канатом гарною традицією для розваги у вихідні в Дніпрі з друзями або другою половинкою.

Кожен хоч раз у житті мріє зробити щось екстремальне! І це правда! За 10 років стрибків нам довірилося понад 100 тисяч унікальних учасників. Rope jumping в Україні – це одна велика родина, яка щороку зростає в рази. Прочитайте відгуки та переконайтесь самі!

Стрибки з мотузкою у Дніпрі з KAVA – справжня подія, де все чітко організовано та продумано для безпеки кожного учасника. За 1 день ми допускаємо до стрибків лише 40 осіб. Тому попередня реєстрація на стрибки обов'язкова будь-якої пори року, а особливо коли тепло. Адже черга з бажаючих спробувати роупджампінг у Дніпрі та освіжитися вишиковується на пару вихідних уперед.

Як бонус ми часто анонсуємо додаткові дати стрибки з гумкою Дніпро. Тому що нам важливо дати можливість випробувати нові та захоплюючі емоції всім охочим! Відчувши приплив енергії і отримавши потужну мотивацію змінювати себе та світ навколо, ви точно повернетесь до нас ще за новою порцією кайфу.

Стрибки з резинкою у Дніпрі проходять регулярно у вихідні з 10:00 до 16:00. Кожному учаснику при бронюванні оголошується певний час, коли потрібно прибути на місце проведення. Стрибаємо по черзі, тільки в гарному настрої та з посмішкою. До участі допускаються особи віком від 18 років і без ознак вживання алкоголю. Екстремали до 18 років стрибають у присутності одного з батьків.

Ризикуйте та міняйте своє життя вже сьогодні, щоб не шкодувати про втрачений шанс завтра. Кожна подія з KAVA – це знайомство з такими ж сміливцями, які розуміються на розвагах!

Роупджампінг з висоти може викликати різноманітні емоції, які можуть бути інтенсивними та незабутніми, наприклад:

  1. Адреналін.
  2. Страх.
  3. Збудження.
  4. Відчуття свободи.
  5. Подолання.
  6. Захоплення.
  7. Вдячність.
  8. Впевненість.
  9. Екстаз.

Ці емоції можуть варіюватися залежно від особистості, досвіду та типу стрибка з мотузкою. Важливо враховувати, що роупджампінг - це екстремальний спорт, який вимагає відповідної підготовки, досвіду та використання безпечного обладнання.

Уточнити актуальні ціни або записатися на стрибки з rss_rj club можна за номером +380632950255.