Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Тимбілдинг, командоутворення

від 12000 грн
Кроки замовлення
Корпоративу
ОБЕРИ
ОБЕРИ
Вибери напрямок свого свята
Заповнити
Заповнити
Заповни уважно всі поля в брифі
Обговорити
Обговорити
Персональний менеджер ознайомиться з заявкою і зателефонує для детального брифу
ОПЛАТИ
ОПЛАТИ
Оплати послугу і насолоджуйся святом
Опис тренінгу

Команда – важливий елемент будь-якої компанії. Якими б нестандартними не були б методи або умови організації роботи, навряд чи щось буде ефективніше за злагоджену команду, яка справляється як один механізм. Для цього і потрібен тимбілдінг. Щоб донести цінності компанії, зарядити для досягнення спільної мети і зробити з колективу справжню команду. Команду, яка зможе прийти на допомогу у потрібний момент.

Тімбілдінг – це модно, просто і для всіх. Умілий тренер зможе задіяти як найактивніших учасників компанії, так і затятих інтровертів. Вправи на взаємодопомогу, логічні завдання для поліпшення взаєморозуміння. Чи не ті якості, які має мати успішний колектив?

Наша компанія може запропонувати унікальний сценарій тимбілдингу (командоутворення) як для величезної компанії, де більше тисячі співробітників, так і для маленької групи, яку потрібно зарядити перед загальним проектом. Вулиця, офіс, корпоратив або просто мозковий штурм перед новими завданнями - тимбілдинг точно те, що вам потрібно.

Що ми пропонуємо? Тренери, які пройшли спеціальне навчання та знають чимало про психологію, багаті духовно та фізично. Інструкторів, що знають, як непомітно втрутитися та допомогти у потрібний момент. Сценарій написаний спеціально для вашої компанії. А головне - гарантований заряд гарного настрою та настрій перемагати!

Приклад:

Ваш event - це
Разом з KAVA захід пройде на відмінно. Ми повністю координуємо весь проект з початку до кінця.
Трансфер

вмістимість, зручність, досвід водія, простой, інше

Локація

знайти локації, обдзвонити, меню, ціни, вільні дати, відвідати їх...

Кейтеринг

складання меню, відгуки про кухню, посадка, посуд, інше

Програма

концепція, підрядники, подивитись їх портфоліо, звязатись з ними...

Декорації

тематичні костюми, якість та кількість декорацій, оренда чи виготовлення

Фото і відео

стиль фотографа, чіткий таймінг та ціноутворення, варіант зйомки

Звук

підбір музики, акустика залу, потужність техніки

Логістика

загальний таймінг, готовність всіх підрядників, інструкції, поєднання всіх процесів.

Замовити
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Тимбілдинг: тренінги в Україні

Згуртований колектив – основна структурна одиниця будь-якої успішної компанії. Незалежно від методів і організації роботи, немає нічого ефективнішого злагодженого колективу, що працює як єдиний механізм. Неважливо, яким бізнесом займається компанія, для росту і розвитку їй необхідна команда – колектив, який цілеспрямовано працює над досягненням спільної мети. Щоб зробити зі співробітників справжню команду, на допомогу прийде тімбілдінг.

Тімбілдінг з англійської мови дослівно перекладається як командоутворення. Це модно та популярно в Україні, незалежно від того, про яке місто йдеться – Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ чи Запоріжжя. Головний принцип командоутворення – спільне проведення часу, мета якого створення дружного колективу та команди однодумців.

Тімбілдінг допоможе підвищити командний дух і виховати команду, яка в потрібний момент проявить себе з кращого боку. У Дніпрі, Києві, Львові та інших українських містах дуже популярні виїзні тренінги з командоутворення, але провести тімбілдінг можна і під час роботи в офісі. Тімбілдінг може проводитися в ігровій формі, у вигляді спортивного змагання або конкурсу.

Корпоративні заходи по тимбілдингу в Україні

Крім офісу проведення тімбілдінгу можливе на природі або в орендованому залі. Особливості програми залежать від пори року, а також особистих переваг учасників. У великих містах, зокрема у Львові, дуже популярний літній тімбілдінг. Він дозволяє співробітникам поєднати зміцнення відносин всередині колективу та відпочинок на природі. Тімбілдінг часто приурочується до державних свят, які відзначаються в Україні влітку.

Тімбілдінг Львів, Запоріжжя, Київ пропонує наступні види тренінгу:

  1. Спортивний тімбілдінг. Добре підійде для компанії, де працюють молоді співробітники, а також для студентів. Тімбілдінг проводиться за містом, на туристичній або спортивній базі. Активний вид відпочинку на природі включає популярні командні ігри і може доповнюватися “мотузковим тренінгом” або квестом на зразок гри “У пошуках скарбів”.
  2. Екстремальний тімбілдінг. Має багато спільного з екстремальними видами спорту і пов'язаний з певним ризиком. Таке командоутворення приносить дуже швидкий результат по згуртуванню команди.
  3. Інтелектуальний тімбілдінг. Командоутворення будується за мотивами популярних книг і казкових сюжетів. Мета тімбілдінгу – розумова робота і прояв кмітливості. Незвичайний конкурс дозволяє розкрити в співробітниках сплячі таланти та побачити їх потенціал для компанії.
  4. Творчий тімбілдінг. Дозволяє побудувати згуртований колектив за рахунок глибоких емоційних взаємин. На відміну від екстремального тренінгу, ефект досягається не так швидко, однак він відрізняється більшою стабільністю і довготривалістю.

Зараз в українських містах набирає популярність соціальний та екологічний тімбілдінг. Завдяки цьому турбота про екологію стає частиною корпоративної культури компаній Києва, Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська або Дніпра.

Яким повинен бути тимбілдинг

Хороший тренер по тімбілдінгу повинен бути одночасно психологом, спортивним тренером і ведучим. У нас працюють тренери з тімбілдінгу, які пройшли спеціальну підготовку і відмінно розбираються в психології. Вони прекрасно знають всі тонкощі проведення тімбілдінгу, тому в потрібний момент тренінгу вони зможуть непомітно втрутитися в хід подій і прийти на допомогу учасникам.

Інструктори з тімбілдінгу в Запоріжжі, Львові та Дніпропетровську запропонують найкращий сценарій, який підходить саме вашому колективу. Звичайно, готовий сценарій тімбілдінгу для компанії можна скачати в інтернеті, та й ціна в цьому випадку буде набагато нижчою. Однак довірити розробку оригінального плану краще фахівцям з командоутворення, які виконують всю роботу “під ключ”.

Особливо це стосується компаній, у яких ще немає досвіду проведення подібних заходів. Досвідчені тренери з Дніпра, Запоріжжя, Львова складуть сценарій, який відповідатиме можливостям співробітників і рівню їх активності. Це особливо важливо, якщо мова йде про активні ігри на природі.

Правильно організований тренінг з командоутворення не повинен залишити негативу у когось з його учасників. Тімбілдінг повинен викликати тільки позитивні емоції – в іншому випадку він не принесе користі. З цієї причини ефективний командоутворюючий тренінг повинен проводити грамотний тренер. Він зможе ненав'язливо задіяти в офісному тімбілдингу як дуже активних учасників заходу, так і найбільш інтровертних співробітників.

Тімбілдінг і новорічний корпоратив в Києві

У кожній компанії перед настанням Нового року замислюються над тим, як зробити свято веселим і незабутнім. Головне зимове свято – традиційний час для новорічного корпоративу у Львові та інших українських містах. Новорічний корпоратив чудово підходить для тімбілдінгу. Але разом з тим, Новий рік – сімейне торжество, улюблене свято для дорослих і дітей.

Звернувшись до нас, ви зможете влаштувати незабутній тімбілдінг для співробітників компанії та їх сімей, який надовго запам'ятається всім дійовим особам. На такому тімбілдингу нікому не буде нудно, незалежно від кількості присутніх і їх віку. Програма для дітей та їх батьків включає в себе інтерактивні квести, майстер-класи та масу цікавих ігор. Такий нешаблонний корпоратив надовго запам'ятається і залишить по собі виключно приємні спогади.

Зимовий тімбілдінг – корисний і незабутній захід. Тонкощі святкування Нового року залежать від примх зимової погоди. За бажанням замовника тімбілдинг може проводитися в приміщенні або проходити на природі, включаючи в себе ігри або катання на лижах.

Де замовити тимбілдинг для організацій

Агентство KAVA організовує новорічні корпоративи, дні народження, свята на природі та тімбілдінги за унікальними сценаріями. На сайті ви можете вивчити каталог, ціни на тімбілдінг, а також ознайомитися з відгуками наших клієнтів. Якщо, наприклад, вас цікавить”тімбілдінг Львів”, вам слід заповнити онлайн-заявку, вказавши своє ім'я та номер телефону.

Після цього вам перетелефонує менеджер, щоб уточнити деталі для майбутнього тімбілдінга:

  • кількість учасників тренінгу;
  • вартість;
  • запланований для командоутворення час;
  • локацію;
  • особисті побажання і переваги учасників тімбілдінгу.

Зверніть увагу на те, чи проводиться тімбілдінг в вашому місті. Ми пропонуємо тренінги з тімбілдінгу в Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Запоріжжі, Дніпропетровську. Ціна на підготовку інтелектуальних змагань стартує від 2000 гривень, в той час як організація корпоративних і сімейних свят може коштувати до 20000 гривень.

Командоутворення – ефективний захід, незалежно від того, наскільки великий штат співробітників вашого офісу. Тімбілдінг допоможе краще пізнати своїх колег і справити гарне враження на керівництво. Практика показує, що після тімбілдінгу взаємини всередині колективу поліпшуються, а лояльність до компанії значно зростає.