Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Стрибок з парашутом у Львові з 600-800 метрів

грн
Опис події
Показати все
У вартість включено
Навчання основам парашутного спорту
Стрибок який ви не забудете
У вартість не включено
Доїзд (додаткова послуга)
Обід
Залишити заявку
Відгуки о подіях
Щирі емоції після участі на наших заходах
Учасники
Facebook
Стрибок з парашутом у Львові з 600-800 метрів
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!

Стрибки з парашутом – захоплююче заняття, часто з першого стрибка починається любов на все життя. Ви з дитинства мрієте стрибнути з парашутом, відчути, що таке вільне падіння, але роки йдуть, а мрія про парашутні стрибки залишається мрією? Клуб KAVA допоможе її здійснити та стрибнути з парашутом в реальності.

Стрибки з парашутом Львів - з чого почати?

Перший раз – найбільш хвилюючий, незабутній і складний. Причому часто основні складнощі – це брак інформації. У Львові чимало людей хотіли б стрибнути з парашутом, але не знають, хто проводить навчання, скільки часу воно займе, скільки коштують стрибки з парашутом, де можна стрибнути.

Досвідчені парашутисти, у яких за плечима не один десяток вильотів і стрибків, можуть стрибати з літака, з різної висоти, здійснювати затяжні парашутні стрибки, приземлятися на землю та на воду. Якщо у вас абсолютно немає досвіду стрибків з парашутом, тільки гаряче бажання «Хочу стрибнути!», не дивуйтеся. Вміння приходять з досвідом, у майстрів теж колись був перший стрибок. Ми працюємо з новачками, проводимо навчання з нуля у Львові.

Найбезпечнішим для новачків вважається стрибок з парашутом в тандемі (спільний з інструктором). Ціна таких парашутних стрибків вище, ніж без інструктора. Якщо ви хочете випробувати відчуття, якими супроводжується вільне падіння, але боїтеся розгубитися, помилитися, варто замовити стрибок в тандемі. Стрибки удвох мають ряд особливостей:

  • спільний стрибок з 800 метрів не здійснюється, мінімальна висота 3000 м;
  • використовується парашут «крило»;
  • основні дії виконує інструктор. Він контролює положення тіла учня, при посадці все навантаження приймає на свої ноги, для пасажира приземлення виходить гарантовано м'яким.

При підготовці до парашутних стрибків з інструктором відпрацьовується правильне положення тіла пасажира в момент відділення від літака, польоту, приземлення. Самостійні стрибки з парашуту вимагають більш тривалої підготовки, новачка необхідно навчити керувати в польоті куполом і м'яко приземлятися. При стрибку з інструктором учень в момент посадки повинен просто піджати ноги, приземлятися самостійно складніше. Зате вже після першого стрибка з'являється досвід. Якщо ви плануєте в майбутньому здійснювати самостійні стрибки з парашутом, удосконалювати майстерність, стрибати взимку, на воду, краще з першого разу стрибати не удвох, а одному. І коштує стрибок з парашута без інструктора дешевше, ніж в тандемі.

Щодо безпеки самостійних парашутних стрибків можна не турбуватися:

  • на землі проводиться докладний інструктаж, всі елементи стрибків з парашутом відпрацьовуються, поки кожен учасник не почне все виконувати без помилок;
  • система регульованих ременів дозволяє надійно зафіксувати ранець з парашутом на тілі, загубити його, вислизнути з системи неможливо;
  • ознайомчі прижки з парашутом виконуються без ручного розкриття. Через 3 секунди після стрибка з літака купол розкриється сам за рахунок натяжіння леєра;
  • інструктор, який супроводжує групу, дає кожному команду, контролює момент відділення від літака.

Основні питання щодо стрибків з парашутом у Львові

В Україні чимало аероклубів, де можна зробити прижок з парашутом удвох або самостійно. Клуб активного відпочинку KAVA займається організацією стрибків з парашутом у Львові спільно із Західно-Українською парашутною Асоціацією.

Стрибок з парашутом Львів - де можна стрибнути?

Ми використовуємо для тренувань, ознайомлювальних стрибків аеродром Цунів в 25 км від Львова. Дістатися туди можна самому або замовити проїзд клубним транспортом, ця додаткова послуга не входить у вартість стрибка, ціна проїзду до Цунева та назад – 100 грн.

Скільки коштують стрибки з парашутом?

Скільки коштує прижок з парашута, залежить від висоти, програми. Найдоступніший за ціною самостійний стрибок з парашутом 800 метрів (мінімальна висота – 600 м), використовується парашут з круглим куполом Д-1-5у, розкриття автоматичне. Купити сертифікат, замовити цю послугу можна за 1300 грн. Вартість стрибка з парашутом «крило» (прямокутним) – 2200 грн., він здійснюється з більшої висоти, вимагає певної майстерності, оскільки куполом необхідно управляти. Ще дорожче затяжні стрибки в тандемі – 4600 грн.

Коли проводяться стрибки?

Ми організуємо стрибки у вихідні у Львові (початок тренування о 9 ранку), а з кінця квітня по вересень також проводимо вечірні тренування по п'ятницях, в залежності від тривалості світлового дня вони починаються о 16-18 годині. У вихідні стрибки з парашутом проводяться цілий рік, якщо дозволяють погодні умови. Не можна стрибати при швидкості вітру понад 6 м / с, під час грози. У дощ – небажано, з намоклим парашутом складніше впоратися після посадки.

Хто може стрибати з парашутом?

Стрибків навчають дорослих і дітей, головний критерій відбору – вага, 42-120 кг. Діти молодше 16 років можуть стрибати тільки в присутності батьків, після 16 до повноліття досить їх письмової згоди.

Як готуватися?

Щоб здійснити стрибок з парашутом, знадобиться зручний одяг, який не обмежує рухи, повністю закриває руки та ноги, взуття на міцній, стійкій, неслизькій підошві з надійною фіксацією стопи та голеностопу. Підійдуть для стрибка з парашутом високі зимові черевики, берці, в крайньому разі – хороші кросівки з товстою твердою підошвою. Захисний шолом видадуть на аеродромі.

Завважте, що тривалість навчання залежить від кількості людей в групі, часу, який потрібен кожному для повного засвоєння матеріалу. Іноді доводиться чекати сприятливої для стрибка погоди, повернення з Цуніва до Львова відсувається допізна. Варто захопити перекус або гроші на оплату обіду (додаткова послуга).

Хочу стрибнути – що для цього зробити?

Якщо ви хочете стрибнути з висоти 600-800 м, забронюйте місце в групі на зручну дату через форму на сайті. Виберіть дату, вкажіть своє ім'я та телефон, незабаром з вами зв'яжеться менеджер, щоб обговорити деталі. Також на сайті можна купити для друга подарунковий сертифікат, який дійсний протягом півроку. Для вибору та покупки сертифіката на стрибок з парашутом перейдіть у відповідний розділ.

Мрієте про адреналінові пригоди та незабутні враження у Львові? Звертайтеся до нас!