Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Тандем-стрибок з інструктором від 3000 метрів

грн
Опис події
Показати все
У вартість включено
Інструктаж
У вартість не включено
Доїзд (додаткова послуга)
Залишити заявку
Відгуки о подіях
Щирі емоції після участі на наших заходах
Туристи
Facebook
Тандем-стрибок з інструктором від 3000 метрів
Вас також може зацікавити
❓ Чи обов’язкова попередня реєстрація на стрибок?

✅ Так, попередня реєстрація обов’язкова, так як місця на стрибок в тандемі з інструктором дуже обмежені. Реєструватись потрібно за 2-3 тижні до стрибка.

❓ Де саме проводяться стрибки?

✴️ Стрибаємо на аеродромі Цунів, Городоцький р-н, 30 км від Львова.

❓ Коли саме відбуваються стрибки?

✴️ Стрибки з парашутом відбуваються на кожних вихідних за наявності сприятливої, льотної погоди.

❓ Взимку також стрибаєте?

✅ Так. Але, окрім наявності льотної погоди, взимку стрибаємо ще за наявності мінімальної кількості бажаючих виконати стрибок.

❓ В яку погоду стрибки не здійснюються?

✴️ Стрибки можуть відмінись через низьку хмарність, затяжний дощ та через сильний вітер. Чи точно будуть стрибки, координатор повідомить по телефону за день до стрибка.

❓ Зі скількох років можна стрибати?

✴️ До стрибка в тандемі з інструктором допускаються діти від 12 років. Присутність когось одного з батьків на аеродромі обов’язкова. Від 16 до 18 років потрібен письмовий дозвіл від когось одного з батьків.

❓ Чи є якісь вагові обмеження?

✅ Мінімальна вага парашутиста повинна бути від 35 кг. Максимальна 90 кг. Хто має вагу від 75 до 90 кг, то тілобудова має бути спортивна.

❓ Чи є якісь медичні протипоказання до стрибка?

❗️ Протипокази захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, ВСД, епілепсія, астма, надмірна зайва вага.

❓ Чи потрібно мені заздалегідь пройти якусь підготовку, якщо я хочу стрибнути в тандемі з інструктором?

✴️ Ні. І підготовка, і сам стрибок відбуваються в один день.

❓ Коли саме на аеродромі потрібно бути і коли розпочинається інструктаж?

✴️ Якщо до аеродрому будете їхати власним транспортом, то годину, на котру потрібно бути на аеродромі, координатор повідомить вам за день до стрибка по телефону. Якщо вам потрібен трансфер зі Львова, то у суботу-неділю збір о 07:50 на заправці БРСМ, вул. Городоцька, 116. Виїзд о 8 ранку. У п’ятницю виїзд зі Львова орієнтовно о 15-17 годині, точно буде відомо у четвер ввечері.

❓ Скільки часу триває інструктаж та коли буде сам стрибок?

✴️ Інструктаж триває 20-30 хвилин. Сам стрибок буде на протязі дня. Це буде залежати від погоди і від Львівського аеропорту, який контролює небо над нашим аеродромом. Тому на день стрибка, краще нічого важливого вже більше не плануйте, так як на аеродромі можете затриматись довше, ніж хочете.

❓ Який одяг і взуття потрібно мати для стрибка?

✅ Зручне взуття: бігові кросівки чи кеди. Міцного взуття брати не потрібно, так як приземлення йде на ноги інструктора. Одяг зручний і закритий: спортивний костюм, або довгі штани і кофта на довгий рукав. Спеціальні окуляри видаємо на аеродромі.

❓ Як можна добратись до аеродрому Цунів?

✴️ Їхати можна власним транспортом, або ж з нами зі Львова (послуга платна).

Якщо до аеродрому будете їхати власним транспортом, то годину, на котру потрібно бути на аеродромі, координатор повідомить вам за день до стрибка по телефону. Якщо вам потрібен трансфер зі Львова, то у суботу-неділю збір о 07:50 на заправці БРСМ, вул. Городоцька, 116. Виїзд о 8 ранку. У п’ятницю виїзд зі Львова орієнтовно о 15-17 годині, точно буде відомо у четвер ввечері. Вартість доїзду 100 грн з однієї людини в обидві сторони.

❓ Якщо я буду до аеродрому зі Львова їхати з вами, то о котрій буде повернення назад?

✴️ Повернення до Львова буде після усіх стрибків, а не після вашого. Тому, майте наувазі, що на аеродромі можете затриматись до самого вечора. Це буває рідко, щоб аж до самого вечора, але це буває.

Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Подарункові сертифікати

>500 видів яскравих вражень для себе та друзів. Подаруйте чарівні та незабутні емоції, відкрийте світ розваг, активного відпочинку та екстремальних послуг від клубу KAVA – це буде Ваша найкраща інвестиція!