Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя

Подаруй стрибок з парашутом!

1 250 грн
ЗРУЧНА ФОРМА ОДЯГУ
ВІД 14 РОКІВ
НАЯВНІСТЬ ПАСПОРТА ТА ІПН
ВАГА ВІД 40 КГ ДО 140 КГ

У подарунок включено
  • навчання
  • самостійний стрибок 
  • відео-зйомка з крила літака
Місце проведення
Місце видачі
1 250 грн
Опис
Відгуки
Стрибок з парашутом з 800м

Самостійний стрибок з парашутом з 800 метрів.

 

Як усе відбувається?

Учасники стрибків приїжджають на аеродром, при бажанні, можлива організація доїзду від компанії (оплачується додатково, інформацію можна дізнатись у менеджера під час активації сертифікату).

Перед стрибками, всі учасники проходять навчання від 2 до 4 годин, на яких інструктори з парашутного спорту навчають - як правильно керувати польотом. Володар сертифікату разом з іншими учасниками, в групах по 6 осіб піднімається в літаку на необхідну висоту та починає свій стрибок.

 

Безпека

Під час стрибка використовується купольний парашут Д-1-5у, який відкривається автоматично після 3 секунд, з моменту відділення від літака. Зона приземлення розрахована нашими пілотами.

За більш ніж 20-ти літню історію даних стрибків не зафіксовано жодного випадку збою системи самовідкривання парашуту, завдяки чому Ви можете бути впевнені у 100% безпеці.

 

Найкращі враження від кращих партнерів

Ми сумлінно підходимо до пошуку нових вражень. Перед початком співпраці - проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

 093 633 96 62 (ViberTelegram), Денис

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 100 грн
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо в перебігу дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.