Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Подаруй стрибок з парашутом!

1 250 грн
ЗРУЧНА ФОРМА ОДЯГУ
ВІД 12 РОКІВ
НАЯВНІСТЬ ПАСПОРТА
ВАГА ВІД 42 КГ ДО 120 КГ

У подарунок включено
  • навчання
  • самостійний стрибок 
  • відео-зйомка з крила літака
Місце проведення
Місце видачі
1 250 грн
Опис
Відгуки
Стрибок з парашутом з 600-800 метрів

 

Як усе відбувається?

Стрибати ми будемо на аеродромі "Цунів" разом з нашим партнером ЗУПА(Західноукраїнська парашутна асоціація), що знаходиться в 25 кілометрах від міста Львова, біля Городка. До аеродрому буде організовано платний доїзд зі Львова і назад - 70грн. Стрибки заплановано на кожну суботу та неділю весь рік, та на кожен вечір п’ятниці у період з кінця квітня по вересень. Вирішальним фактором проведення стрибків є сприятлива льотна погода.
Коротка програма стрибків у суботу та неділю:
- Хто їде своїм транспортом, то початок занять на аеродромі о 09:00
- Хто їде з нами, то збір о 07:50 на Приміському вокзалі, автомийка на заправці БРСМ навпроти ТЦ Скриня (вул.Городоцька, 118).
- о 08:00 виїзд на аеродром "Цунів";
- навчання;
- стрибок;
Їдемо додому!
Час прибуття додому не є конкретним, це може бути о 14:00, а може і о 19:00, це вже залежить від кількості парашутистів і від погоди. Всередньому до Львова повертаємось о 14-15 годині.

По п’ятницях у нас стрибки вечірні, на заході сонця...для романтиків)))
Збір о 15:50 на Приміському вокзалі, заправка БРСМ навпроти ТЦ Скриня (вул.Городоцька, 118).
Початок занять на аеродромі о 17:00. Повернення до Львова приблизно 21-22 година.

Безпека

Навчальний ознайомчий самостійний стрибок здійснюється з висоти 600-800 метрів(залежить від погодніх умов). Парашут Д-1-5у, круглий купол, відкривається автоматично через 3 секунди з моменту відділення від літака(тобто вам ні за що "дьоргатисмикатитягнути" не потрібно!). Загалом політ до приземлення в середньому триває 2-3 хвилини. Вагові межі від 42 до 120кг. До 16 років з присутністю батьків, з 16 до 18 достатньо письмового дозволу. На аеродромі перед стрибком обов’язково проводиться інструктаж, на якому вас навчать правильно виходити з літака, керувати куполом у небі, збирати парашут після приземлення і, найголовніше, як правильно і безпечно приземлитись. Триває інструктаж допоки всі учасники не засвоять весь матеріал на практиці. Це може бути 2 години, а може і 4, залежить вже від самих людей і від їх кількості.

Для стрибка потрібно бути одягненим так, щоб коліна і лікті були закриті і так, щоб у тому було зручно: кофта, штани, спортивний костюм. Взуття обов'язково з міцною і твердою підошвою з фіксацією стопи. Найкраще підійдуть берци, трекінгове взуття, зимові черевики на кшталт тімберлендів. На крайній варіант можна кросівки з міцною грубою підошвою. Кеди не підходять.

Найкращі враження від кращих партнерів

Ми сумлінно підходимо до пошуку нових вражень. Перед початком співпраці - проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

 093 633 96 62 (ViberTelegram), Денис

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.