Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Страйкбол у Львові

2 000 грн
У подарунок включено
  • інструктаж
  • базове захисне спорядження
  • страйкбольна зброя (приводи) 
  • інструктор для супроводу гри
Місце проведення
Місце видачі
2 000 грн
Опис
Відгуки
Страйкбол у Львові

Що таке страйкбол?

Страйкбол – подібний на пейнтбол, але без фарби, або на лазертаг, але з кулями, або Call of duty, але в реальності. Гра в страйкбол зародилася, як тренування військовослужбовців, а тепер страйкбольні бої - це один з видів активного відпочинку у Львові, який є чудовим проведенням часу разом з друзями чи сім’єю.

Як усе відбувається?

  Для гри учасники діляться на дві команди (потрібно мінімум 6 осіб). Далі уже одягнувши захисне спорядження, зі зброєю та повним боєзапасом - починається запальна перестрілка, що може відповідати стандартним правилам абож повністю на ваш розсуд, щоб було веселіше. 

Безпека

  Після проведення інструктажу, вам буде надано відповідне захисне мпорядження - таким чином будь які серйозні травми виключено. Також слід розуміти, що кожна наша арена для гри була випробувана на безпечність, як інстуркторами так і багаторічним досвідом ведення ігор.

Найкращі враження від кращих партнерів

Ми сумлінно підходимо до пошуку нових вражень. Перед початком співпраці - проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

 

Для оформлення подарункового сертификату натискайте "купити" або пишіть/дзвоніть

093 633 96 62 (ViberTelegram), Денис

 

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.