Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Картинг на Арені Львів

250 грн
Картинг на Арені Львів
У подарунок включено
  • Інструктаж
  • Захисне екіпірування
  • Адреналіновий заїзд
Місце проведення
Місце видачі
250 грн


Варіанти
враження
Опис
Відгуки
Картин у Львові

Щасливого власника сертифіката чекає захоплюючий заїзд на карті. Це невеликі гоночні безкузовні автомобілі, їх швидкість може досягати 260 км / год. Заїзд проходить на швидкісному треку і триває близько 10 хвилин. 

 

Як все проходить?

Спершу володар сертифіката прослухає вступний інструктаж від профі-гонщика і отримає захисну екіпіровку - рукавички, шолом і підшоломник. Далі, його чекає заїзд на одному з 6 сучасних картів caroli stinger (9.0к.с.), стилізовані під боліди Formula1 по звивистій гоночній трасі, розробленій за рекомендаціями фахівців Michael Schumacher Kart Centerі з Німеччини з крутими поворотами. Компанія з інших учасників перегонів, допоможе отримати заряд адреналіну і відчути себе справжнім гонщиком.

 

Все необхідне для катання видається

Обов'язкова частина екіпіровки - шолом і підшоломник - видаються безпосередньо перед заїздом.

 

Кращі враження від кращих партнерів

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

 

Для оформлення подарункового сертифікату нажимайте "купити" або пишіть/дзвоніть

 093 633 96 62 (ViberTelegram), Денис

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.