Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Подаруй політ на параплані з інструктором

1 000 грн
У подарунок включено
  • інструктаж
  • політ
  • неймовірні віражі 
  • м`яке приземлення
Місце проведення
Місце видачі
1 000 грн
Опис
Відгуки
Політ на параплані в тандемі з інструктором над Карпатами

Що таке політ на параплані?

Цей вид спорту відносно молодий, але з кожним роком він стрімко набирає популярність. І недивно, адже політ на параплані на сьогоднішній день є найдоступнішим способом самостійно відірватися від землі і на рівних з птахами парити високо в небі.

Як усе відбувається?

  Для початку вас чекає цікава подорож на вершину гори Гимба, що біля містечка Пилипець, Закарпаття.

  Уже на місці, зустрівшись з пілотом, на вас одягнуть систему безпеки. А от тут уже починається справжній адреналін, адже Ви звичайно будете приймати безпосередню участь у підкоренні стихії вітру.

   На висоті понад 1500м над рівнем моря краєвид,що ви побачите, створює абсолютну магію сну з оглядом на десятки кілометрів навкруги українських Карпат - велич яких дійсно "п`янить" душу і тіло. От тільки наш пілот не новачок, а тому приготуйтеся до карколовних віражів вищого пілотажу, які дозволять вам відчути не менше адреналіну аніж від польоту на літаку. 

Безпека

  Завдяки великому радіусу крила і професійності нашого пілота політ буде надзвичайно стабільним, що звичайно забезпечить Вам приємні враження з м`яким приземленням. Також у системі безпеки параплану звичайно передбачено резервний парашут - для успішного вдалого приземлення за будь-яких обставин.

Найкращі враження від кращих партнерів

Ми сумлінно підходимо до пошуку нових вражень. Перед початком співпраці - проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

 

Для оформлення подарункового сертификату натискайте "купити" або пишіть/дзвоніть

093 633 96 62 (ViberTelegram), Денис

 

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.