Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Подаруй динамічну лазерну битву в Львові

2 000 грн
У подарунок включено
  • інструктаж
  • повязки на голову для фіксації попадання
  • лазерна зброя 
  • атрибути для сценаріїв гри
Місце проведення
Місце видачі
2 000 грн
Опис
Відгуки
Лазертаг у Львові

Що таке лазертаг?

 Лазертаг - це абсолютно безпечне і безконтактне моделювання справжнього бою. Для стрільби використовується лазерна зброя, якою необхідно вразити датчики на голові противника, за допомогою невидимого для ока інфрачервоного променю. 

Як усе відбувається?

  Перед грою, одягнувши на голову спеціальні повязки, гравці поділяються на команди, гра проводиться до поразки всіх гравців супротивника і виконання завдання (наприклад: захоплення прапора, захоплення бази противника, порятунок заручників). Можливе використання різних сценаріїв проведення бою як готових, так і своїх.

Безпека

   Завдяки безконтактності пострілів виключені ризики будья яких пошкоджень - що дозволяє грати навіть дітям. Також слід розуміти, що кожна наша арена для гри була випробувана на безпечність, як інстуркторами так і багаторічним досвідом ведення ігор.

Найкращі враження від кращих партнерів

Ми сумлінно підходимо до пошуку нових вражень. Перед початком співпраці - проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

 

Для оформлення подарункового сертификату натискайте "купити" або пишіть/дзвоніть

093 633 96 62 (ViberTelegram), Денис

 

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.