Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Клуб віртуальної реальності CUBE

250 грн
Клуб віртуальної реальності CUBE
У подарунок включено
  • інструктаж по управлінню джойстиками
  • допомога при виборі гри та її запуску
  • консультація продовж всього періоду відвідування
Місце проведення
Місце видачі
250 грн
Опис
Відгуки
Клуб віртуальної реальности CUBE

Що таке VR

Це новітні технології які дозволяють зануритись в гру за рахунок спеціальних окулярів і джойстиків, тобто людина відчуває себе присутньою в процесі проходження місій. Найцікавіше те, що персонаж в грі повторює всі рухи а системи фокосування дають можливість декільком гравцям бачити один-одного, чути і комунікувати між собою для максимальних вражень і результатів.

 

Як все відбувється?

Власник сертифікату приходить в CUBE де його зустрічає Матвійович, після секретного паролю його починають проводити в іншу реальність:можна вибрати стрімке абоплавне занурення в інший вимір. Він також матиме й власного провідника, і його можна просто викликати сказавши: "Матвійович допоможи".

 

Найкращі враження від кращих партнерів

Ми сумлінно підходимо до пошуку нових вражень. Перед початком співпраці - проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

Для оформлення подарункового сертификату натискайте "купити" або пишіть/дзвоніть

093 633 96 62 (Viber, Telegram), Денис

Оформлення та видача сертифіката за 10 хвилин в офісі KAVA за адресою: м.Львів, вул. Гоголя 6/8, з 10:00 до 18:00 по буднях. Оплата готівкою або карткою. Також відправляємо кур'єром Нової пошти або онлайн Вам на email протягом дня.

 

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.