Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Стрибки з мотузкою з труби 126 метрів

800 грн
Стрибки з мотузкою з труби 126 метрів
У подарунок включено
  • інструктаж
  • спорядження
  • фото зйомка
  • стрибок
Місце проведення
Місце видачі
800 грн
Опис
Фото
Відео
Відгуки
опис послуги

Подолавши страх висоти - ти станеш впевненіше по життю у всіх сферах!

Висота труби становить 126 метрів, вільного падіння 5 секунд. Кількість людей обмежена - 25 чоловік в день!

Безпека стрибків завжди на вищому рівні і на першому плані, все мотузки і кріплення дублюються! Це не стрибки з гумкою (банджі, bungee jumping). Час стрибків 10:00 до 16:00. Стрибаємо в порядку "живої черги" :)

Чому потрібно стрибати з KAVA?

Клуб KAVA створений в 2008 році і успішно працює по всій Україні та за кордоном;

На об'єкті дотримуйтесь правил техніки безпеки і будьте уважнішими! Не одягайте спідниці і каблуки!

До стрибків не допускаються особи в будь-якому вигляді сп'яніння! Також віком молодше 18 років без супроводу родичів.

Найбезпечніше під час стрибка;

Краще європейське спорядження з можливих і подвоєння всіх елементів страховки;

Досвід інструкторів в роуп-джампінгу і робіт на висоті більше 5 років !;

Професійне і привітні відносини команди і індивідуальний підхід до кожного учасника;

Якісний фото- і відео-звіт;

Маємо сотні позитивних відгуків в соціальних мережах.

Як все відбувається?

Бронюєте місця на зазначену дату, отримуєте подальші інструкції, приїжджаєте в зазначений час і місце у відповідному одязі і взутті, піднімаєтеся на трубу, спілкуєтеся з організаторами, дивитеся як стрибають пара інших учасників, заповнюєте бланк, перед стрибком уважно вислуховуєте інструктаж, одягаєте спорядження, підходите до місця стрибка. На рішення стрибнути є 5 хвилин, (якщо не наважуєтеся - поступаєтеся місцем), стрибаєте, насолоджуєтеся, кричите від задоволення, Вас знімає внизу інструктор, звільняє від спорядження, Ви вільні і абсолютно щасливі!

З будь-яких питань пишіть / дзвоніть +380632950255 (ViberTelegram).

Оформлення та видача сертифіката за 1 хвилину в офісі KAVA за адресою: м Дніпро, вул. Михайла Грушевського 1, з 12:00 до 19:00 по буднях. Оплата готівкою або карткою.
Також відправляємо кур'єром Нової пошти або онлайн Вам на email протягом дня.
Точки видачі сертифікатів у наших партнерів, в квест-кімнатах Xroom: вул. Половицька 5; пр. Д.Яворницького 54; вул. Коцюбинського 2/4, вул. Шевченко 59/4 з 10:30 до 21:00 щоденно.

Стрибки з мотузкою з труби 126 метрів
Стрибки з мотузкою з труби 126 метрів
Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.

Екстремальні види спорту набирають свою популярність, залучаючи бажанням стрибнути з висоти і отримати незабутні враження. Серед такого відпочинку виділяється Rope jumping, який найбільш поширений в міських умовах і являє собою стрибки з даху будинку або труби можливістю вільного падіння на динамічної мотузці. Величезна кількість шанувальників такого спорту готове постійно випробувати себе отримуючи незабутні враження від короткого польоту. Звичайний стрибок з будинку вже мало кого влаштовують, віддаючи першість об'єктів, з висоти яких можна виконати довший стрибок. Стрибок з труби, як найвищий об'єкт доступний в Україні, який залишить емоцій скоріше більше ніж стрибок з парашутом і набагато більше ніж стрибок з моста в Запоріжжі. Це незабутній extreme, екстрим який підніми вам самооцінку до небес. Найбільш популярними стають стрибки з труби, такий об'єкт значно вище і становить відмінний огляд при падінні. Подібний пейзаж зачаровує, дозволяючи за кілька секунд пережити враження рівні прожитого життя. Для такого екстриму немає вікових груп і кожен бажаючий може отримати свою дозу адреналіну. Будь-який здійснював стрибки з даху будинку моста або труби випробує бажання підкорити ще більшу висоту і нерозумно упускати таку можливість. Можливість при падінні виконати кілька акробатичних трюків можна реалізувати якщо стрибнути з труби, велика висота якої дає всі можливості красивого польоту.

Серія чудових фотографій або відеозйомка дозволить відобразити стрибки труби. Уповільнення при натягу мотузки виробляє шокуючий ефект і мить, коли світ знову вислизає з-під ніг запам'ятатися назавжди. Приголомшливі враження і гордість від того, що стрибнув з будинку або труби стане гідною нагородою кожного учасника такого спорту. Досвідчені тренера і професійне спорядження гарантують порожнисту безпеку і необхідну підтримку. Для того щоб стрибнути висоти величезного будинку або труби необхідно всього лише бажання і зовсім небагато часу. Такі стрибки дозволять будь-якому екстремальному загартувати себе і відчути повну свободу падіння з висоти. Rope Jumping в Дніпрі, Львові, Києві, Запоріжжі, Херсоні, Батумі і Криму від клубу KAVA!