Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Прогулянки на гідроциклі

550 грн
Прогулянки на гідроциклі
У подарунок включено
  • інструктаж;
  • супровід;
  • спорядження.
Місце проведення
Місце видачі
550 грн


Опис
Фото
Відео
Відгуки
опис послуги

Хочете здивувати себе? Можливо, ви хочете подарувати незабутні відчуття і яскраві спогади своїх близьких? Тоді прокат гідроциклів, то що вам потрібно. Одягаємо рятувальний жилет і вперед. На нашому потужному гідроциклі BRP GTS 130 hp, ви отримаєте весь спектр емоцій, які тільки можливо отримати від екстремального відпочинку на воді. Рев мотора, різкий старт і екстремально швидкий розгін гідроцикла на деякий час змусить ваш організм здригнутися, різкий поворот, бризги води, саме з цього оренда гідроцикла кращий вибір вашого проводження часу.

Місце - "Воронцовський пляж", альтанки "Малина".

Вам повинно бути не менше 16 років.

Інструктор залишає за собою право відмовити в послузі прокату особам, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а також особам неадекватної поведінки.

Як все відбувається?

Бронюєте місця на зазначену дату і час, отримуєте подальші інструкції, приїжджаєте в зазначений час і місце у відповідному одязі і взутті, прослухуєте інструктаж, відправляєтеся в плавання, насолоджуєтеся, веселіться, потім Ви вільні і щасливі) 

З будь-яких питань пишіть / дзвоніть +380934268163 Анастасія (ViberTelegram).

Оформлення та видача сертифіката за 1 хвилину в офісі KAVA за адресою: м Дніпро, вул. Михайла Грушевського 1, з 12:00 до 19:00 по буднях. Оплата готівкою або карткою.
Також відправляємо кур'єром Нової пошти або онлайн Вам на email протягом дня.
Точки видачі сертифікатів у наших партнерів, в квест-кімнатах Xroom: вул. Половицька 5; пр. Д.Яворницького 54; вул. Коцюбинського 2/4, вул. Шевченко 59/4 з 10:30 до 21:00 щоденно.

Прогулянки на гідроциклі
Прогулянки на гідроциклі
Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 50 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо протягом дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.

Прокат і оренда гідроциклів в Дніпрі, Дніпропетровську. Покататися на потужному водному мотоциклі можна з KAVA. Купити або продати гідроцикл у нас не можна, зате покататися на ньому можна. Ціна за прокат вказана вище на сайті. Тут екстрим, драйв і яскраві емоції.