Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Індивідуальне заняття з ораторського мистецтва в Одесі

700 грн
Індивідуальне заняття з ораторського мистецтва в Одесі
У подарунок включено
 • Заняття з ораторського мистецтва
 • Досвідчений викладач
 • Одна з кращих шкіл ораторського мистецтва в Україні
Місце проведення
Місце видачі
700 грн


Варіанти
враження
Опис
Фото
Відгуки
Ораторське мистецтво Одеса

Зроби корисний подарунок, подаруй можливість стати краще і вдосконалити свої навички! Відчуйте себе впевненіше і щасливіше і даруйте цю радість іншим!

Абсолютно всі люди хочуть відчувати себе розкутими, керувати своїми емоціями, вільно почувати себе на сцені та в житті при цьому розвиватися і досягати швидких, ефективних результатів. Однак 95,7% людей відчувають страх публічних виступів, невпевненість на сцені, не можуть висловити свої думки в колективі та у них не виходить досягати поставлених цілей. Це все безпосередньо пов'язано з емоційними, психологічними, тілесними затисками, які проявляються в міміці, мови, в рухах в жестах і навіть в думках. (Все те, що ми маємо, це те, що ми дозволили собі мати.)

Залучити якісні зміни у своє життя, дозволити собі здійснити мрії, змінити не тільки поведінку, а й мислення допомагає наш курс ораторської майстерності. Наша програма розроблена за методикою театральних вузів, доповнена психологічними методиками.

Пропонуємо Вам наступні варіанти подарункових сертифікатів:

 • Індивідуальне заняття з ораторського мистецтва в Одесі, 700 грн

Викладач опрацює з вами все основні моменти та теми ораторського мистецтва індивідуально. Відповість на всі питання і допоможе відчувати себе впевнено.

 • Ораторське мистецтво, абонемент на місяць, 8 занять 2000 грн

Вивчіть програму об'ємно і навчитеся всім прийомам ораторського мистецтва.

Ви освоїте:

 1. Техніку мови - Діафрагмальне дихання правильне дихання, завдяки якому розкривається справжня краса голосу, який заворожує, привертає, переконує. Ми навчимося розподіляти повітря, говорити з різною швидкістю, гучністю, вивчимо тембри, розширимо діапазон. Всі ці навички - є основами ораторського мистецтва, дозволять Вам відчувати себе вільно і впевнено в будь-якій ситуації.
 2. Гімнастику артикуляції - вправи спрямовані на тренування чіткого, грамотного вимови.
 3. Сценічна вимова. Різні свободи голосу. Навички взаємодії з партнером (публікою) концентрація і розподіл уваги на різну аудиторію, вміння говорити так, щоб тебе почули.
 4. Роботу з текстом - інтонація. Види та управління інтонацією. Пауза. Логічні наголоси в тексті, повідомленні. Поняття події.
 5. Увага, пам'ять і контроль за рухами. Амплітуда, м'якість і безперервність рухів. Інерція. Чіткість, «виразність» (закінченість) рухів. Збереження балансу.

Результати навчання: Людина придбає впевненість у своїх силах, стає більш харизматичною, емоційної, цікавою особистістю! Досягає успіху в професійній діяльності керівників, підприємців, менеджерів і викладачів (там, де важливі публічні виступи)! Покращує навички комунікації! Набуває впевненість, красу, гучність власного голосу, чіткість і ясність вимови, інтонаційну виразність! Усвідомлює та опрацьовує хвилювання під час публічного виступу і впевнено презентує, позиціонує себе і свій продукту! З'являється відчуття сценічної свободи: управління власним тілом, голосом, психологічними, емоційними станами, що істотно позначиться не тільки на сцені, а й у житті. Вільна і виразна, красива пластика! Зрозумієте звідки береться лінь і як мотивувати себе на досягнення довгострокових цілей. Розкриє енергію людини, що допоможе заряджати та захоплювати, надихати себе та оточуючих! Напрацюєте лідерські якості, людини, якого слухає і чує публіка!

Навчання ораторському мистецтву дозволить Вам розкрити свою енергію, стати креативною та успішною особистістю, яка прагне до нових відкриттів, пізнань і перемог! Наша програма унікальна тим, що дозволяє людині за короткий час розкрити свій потенціал, а значить розвинути всі якості гармонійної особистості: уяву, пам'ять, комунікабельність, інтуїцію, бажання і вміння говорити та бути почутим, почуття дозволу в прийнятті нестандартних рішень і впевненість в їх втіленні !

Купуйте подарунковий сертифікат на індивідуальне заняття з ораторського мистецтва та отримаєте БОНУС + 1 безкоштовне заняття з акторської майстерності в групі!

З будь-яких питань пишіть / дзвоніть 0665691964 (Telegram).

Отримати подарунковий сертифікат можна:

 • Відправляємо Новою поштою кожен будній день (оплата на карту або при отриманні);
 • Електронний сертифікат, приходить на вказаний Email відразу ж після оплати на сайті.
Легко придбати
Для себе або на подарунок рідним
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусі або на email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунку отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає сертифікат
Подарунковий сертифікат можна забрати безкоштовно в конверті, тубусі або отримати на Email
Подарунковий тубус на вибір
Вартість - 100 грн або безкоштовно в конверті
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо автоматично і миттєво на Ваш Email
Вас також можуть зацікавити інші враження
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!

Ораторське мистецтво в Одесі - це мистецтво публічних виступів, яке набуває все більшої популярності в Одесі та в усьому світі. Це навички ефективної комунікації, які допомагають виразно висловлювати свої думки, переконувати аудиторію та впливати на неї. Ораторське мистецтво розкриває перед вами безмежні можливості в особистому та професійному житті.

Для кого призначене ораторське мистецтво? Воно корисне для будь-якої людини, незалежно від професії чи сфери діяльності. Ораторське мистецтво пригодиться:

 • студентам, щоб впевнено виступати перед аудиторією;
 • бізнесменам, щоб переконувати клієнтів та делегувати відповідальність;
 • політикам, щоб здобути підтримку виборців, та всім, хто бажає покращити свої комунікаційні навички.

Ораторське мистецтво надає безліч переваг. Воно допомагає підвищити самооцінку та впевненість у собі, розвиває вміння впливати на інших людей та ефективно спілкуватися з різними аудиторіями. Здатність переконливо аргументувати свої ідеї та використовувати емоційний інтелект відкриває двері до успіху в багатьох сферах життя.

Якщо ви хочете замовити послугу для себе або на подарунок, на нашому сайті KAVA ви знайдете різноманітні пропозиції. Ми пропонуємо індивідуальні уроки з ораторського мистецтва, де ви зможете працювати з досвідченим тренером, який допоможе розкрити ваш потенціал та покращити комунікативні навички. Також у нас є місячні курси з ораторського мистецтва, де ви зможете освоїти основи та розвинути свої вміння через систематичне навчання.

Крім того, сертифікат KAVA на урок з ораторського мистецтва або курси може бути чудовим подарунком для вашого близького, колеги чи друзів. Він дозволить їм отримати цінні навички, які змінюють життя, і насолодитися процесом саморозвитку. Незалежно від свята чи випадку, сертифікат KAVA стане оригінальним і корисним подарунком для будь-якої людини, яка прагне досягти нових висот у своєму житті.

Не втрачайте можливості розвинути свої ораторські навички. Ви побачите, що впевненість на публіці та вміння переконувати можуть стати справжнім ключем до вашого успіху.