Коли людина бреше, його поведінка змінюється, проти його волі. Якщо навчиться розуміти невербальні знаки, то розпізнавати брехню в повсякденному житті та за ігровим столом стане куди легше.
Занадто довгі або часті паузи повинні викликати підозри, так як брехунові необхідно обмірковувати і зважувати кожне вимовлене слово.
Якщо ваш співрозмовник різко змінює положення голови, коли йому задають пряме запитання, то є привід вважати, що він бреше.
Якщо людина часто повторює одні й ті ж слова або фрази, він намагається переконати не тільки вас, але і сам себе, в те, що говорить.
Прикриття шиї, голови, горла, живота або грудей можна назвати інстинктивним при приховуванні правди.
Вважається, що коли люди брешуть, вони відводять погляд. Але часто (в основному жінки) прикладають зусилля і зберігають зоровий контакт, намагаючись контролювати, маніпулювати вами.
Іноді, відчуваючи, що ви виявляєте його брехню, співрозмовник починає злитися. І бажаючи помінятися з вами місцями, зробити вас винуватим, агресивно тикають в вашу сторону пальцями.
Пам'ятайте, що мова дуже легко може приховати правду, а тіло-ні! Будьте уважними і не дозволяйте обводити себе навколо пальця.