Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Стрибки з труби в Запоріжжі 126 метрів

800 грн
Опис події
У вартість включено
Інструктаж, прокат спорядження
Фото на пам'ять
Стрибок з труби
У вартість не включено
Відеозйомка (1 камера - 40 грн, 2 - 80 грн, 3 - 100 грн)
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Екстремальні види спорту набирають свою популярність, залучаючи бажанням стрибнути з висоти і отримати незабутні враження. Серед такого відпочинку виділяється Rope jumping, який найбільш поширений в міських умовах і являє собою стрибки з даху будинку або труби з можливістю вільного падіння на динамічній мотузці. Величезна кількість шанувальників такого спорту готове постійно випробувати себе отримуючи незабутні враження від короткого польоту. Звичайний стрибок з будинку вже мало кого влаштовує, віддаючи першість об'єктів, з висоти яких можна виконати довший стрибок. Стрибок з труби, як найвищий об'єкт доступний в Україні, тут емоцій скоріше більше ніж стрибок з парашутом і набагато більше ніж стрибок з моста в Запоріжжі. Це незабутній extreme, єкстрім який підніме вам самооцінку до небес. Найбільш популярними стають стрибки з труби, такий об'єкт значно вище і становить відмінний огляд при падінні. Подібний пейзаж зачаровує, дозволяючи за кілька секунд пережити враження рівні прожитого життя. Для такого екстриму немає вікових груп і кожен бажаючий може отримати свою дозу адреналіну. Будь-який здійснював стрибки з даху будинку моста або труби випробує бажання підкорити ще більшу висоту і нерозумно упускати таку можливість. Можливість при падінні виконати кілька акробатичних трюків можна реалізувати якщо стрибнути з труби, велика висота якої дає всі можливості красивого польоту.

Серія чудових фотографій або відеозйомка дозволить відобразити стрибки з труби. Уповільнення при натягу мотузки виробляє шокуючий ефект і мить, коли світ знову вислизає з-під ніг запам'ятається назавжди. Приголомшливі враження і гордість від того, що стрибнув з будинку або труби стане гідною нагородою кожного учасника такого спорту. Досвідчені тренера і професійне спорядження гарантують порожнисту безпеку і необхідну підтримку. Для того щоб стрибнути з висоти величезного будинку або труби необхідно всього лише бажання і зовсім небагато часу. Такі стрибки дозволять будь-якому екстремальному загартувати себе і відчути повну свободу падіння з висоти. Rope Jumping в Дніпрі, Львові, Києві, Запоріжжі, Херсоні, Батумі і Криму від клубу KAVA!