Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Політ на повітряній кулі з KAVA

2700 грн
Опис події
У вартість включено
Політ на кулі 40-60 хвилин
Інструктаж і підготовка
Трансфер до і після польоту
Сертифікат про подвиг
У вартість не включено
харчування
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Вихідні з сім'єю або друзями з виїздом на природу - приємне проведення часу, коли можна відпочити, розслабитися і побути в колі близьких і дорогих людей. Але щоб відпочинок приніс незабутні враження, можна організувати щось незвичайне, наприклад, прогулянки на повітряній кулі. Захоплююча романтична подорож рано вранці або на заході дня - чудовий спосіб отримати максимум позитивних емоцій на довгий час. Прогулянки на повітряній кулі можна організувати просто так або по якомусь приводу, в будь-якому випадку відмінний настрій всім присутнім буде забезпечено. Компанія KAVA пропонує всім бажаючим здійснити свою давню дитячу мрію - здійснити захоплюючу прогулянку на повітряній кулі на висоті 350-800 м. І відчути себе в ролі великого мандрівника. Подаруйте собі непередаване відчуття польоту, подивіться на красу землі поглядом птиці, вдихніть свіжого повітря на повні груди! Незабутні емоції будуть вам гарантовані, адже польоти на повітряній кулі - це яскраве і незабутнє враження, яке збережеться у вашій пам'яті на довгий час, а спогади про нього будуть приносити тільки задоволення. Прогулянка на повітряній кулі в Дніпрі, або як деякі називають катання на кулі проходить по перед запису в будь-який день. Ціна на політ оптимальна і після польоту залишить вас точно задоволеними.