Київ
Ваше місто - Київ
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Київ
Луцьк
Тернопіль
Харків
Чернігів
Черкаси
Одеса
Миколаїв
Полтава
Суми
Кропивницький
Кривий Ріг
Івано-Франківськ
Славське
Кам'янське
Кременчук
Рівне

Казкові тематичні ігри

від 6000 грн
Кроки замовлення
Корпоративу
ОБЕРИ
ОБЕРИ
Вибери напрямок свого свята
Заповнити
Заповнити
Заповни уважно всі поля в брифі
Обговорити
Обговорити
Персональний менеджер ознайомиться з заявкою і зателефонує для детального брифу
ОПЛАТИ
ОПЛАТИ
Оплати послугу і насолоджуйся святом
Опис тренінгу

Пропонуємо Вам декілька форматів костюмованих ігор для дітей та дорослих, на вибір:

1) Академія героїв:

Вам доведеться пройти неймовірні випробування у справжній Академії героїв, навчиться чаклунству та підготується до протистояння темному власнику.

Пригода триває 60 хвилин; +15 хвилин додатково для фото тощо. Герої зустрінуться із двома міфічними створіннями. Їх супроводжуватиме один аніматор-інструктор.

Магічний реквізит: будівельні куби та колоди, ігрова клітина, дві гармати, дрібний специфічний ігровий реквізит.

Максимальна кількість учасників – 15 осіб. У разі збільшення кількості гравців необхідно залучити до гри або додатковий персонаж або інструктор, що впливає на вартість події.
Ці питання обговорюються окремо.

Ціна: 6000 грн. Вартість доставки розраховується окремо, залежно від територіального розміщення та умов місця проведення свята (км., час доставки, підйом на поверх).

2) Лабіринт Фавна:

Десь у магічних землях Міфіону ховається Фавн. Тільки йому під силу відновити та зберегти рівновагу між добром та злом. Головна мета героїв - відшукати його, та разом з ним запобігти проникненню древніх злих сил у світ.

Пригода триває 60 хвилин; +15 хвилин додатково для фото та ін. Герої зустрінуться з двома міфічними створіннями, а також з магічними явищами (сценічні ефекти). Їх супроводжуватиме 2 аніматори-інструктори.

Магічний реквізит: будівельні куби та колоди, ігрова клітка, дві гармати, дрібний специфічний ігровий реквізит.

Максимальна кількість учасників – 15 осіб. У разі збільшення кількості гравців необхідно залучити до гри або додатковий персонаж або інструктор, що впливає на вартість події.
Ці питання обговорюються окремо.

Ціна: 6700 грн. Вартість доставки розраховується окремо, залежно від територіального розміщення та умов місця проведення свята (км., час доставки, підйом на поверх).

3) Повернення короля:

Залучившись підтримкою друзів серед магічних істот, героям необхідно вибороти перемогу у великому протистоянні, відкинувши темні сили назад у глиб печер синіх гір.

Пригода триває 85 хвилин; +15 хвилин додатково для фото та ін.

Герої зустрінуться з шістьма міфічними створіннями (серед них професійний ведучий). Дітей супроводжуватиме 2 аніматори-інструктори.

Магічний реквізит: будівельні куби та колоди, ігрова клітка, три гармати, два ігрових вози, магічний котел та стіл, дрібний специфічний ігровий реквізит Професійне звукове музичне та світлове забезпечення свята + 30 хвилин дискотека.

Максимальна кількість учасників – 25 осіб. У разі збільшення кількості гравців необхідно залучити до гри або додатковий персонаж або інструктор, що впливає на вартість події.
Ці питання обговорюються окремо.

Вартість: 20000 грн. *без доставки.

Додатково ігрову програму можна прикрасити магічним інтерактивним порталом, що додасть атмосферності святу, а також до нього додаються ще 3 персонажі (чарівник та 2 дементори).+10000 до вартості пригоди.

4) Захист цитаделі. Безстрашні стражі.

Темні часи насуваються. У синіх горах прокинулось старовинне зло. Головна мета стражів - відновити та захистити Цитадель Міфіону від навали нечисті.

Пригода триває 75 хвилин; +15 хвилин додатково для фото та ін. Герої зустрінуться з трьома міфічними створіннями (серед них професійний ведучий). Дітей супроводжуватиме 2 аніматори-інструктори.

Магічний реквізит: будівельні куби та колоди, ігрова клітка, дві гармати, 2 ігрових вози, дрібний специфічний ігровий реквізит.
Максимальна кількість учасників 20 осіб. У разі збільшення кількості гравців необхідно залучити до гри або додаткового персонажа, або інструктора, що впливає на вартість пригоди. Ці питання обговорюються окремо.

Вартість : 9600 грн. *без доставки. *Додатково можна замовити магічний котел та стіл разом з інтерактивною міні-програмою зі спецефектами (+3500 грн до вартості пригоди). *Додатково можна замовити професійне звукове та музичне забезпечення свята. Вартість - 3000 грн. (1.5 години гри та 30 хвилин дискотека зі спеціальним світловим обладнанням). 

 

5) Квест «Хижак мисливці на монстрів».

Це активна спортивно-розважальна гра для дітей віком від 5-ти років, що має змістовний сюжет, який насичений різноманітними завданнями на спритність, швидкість реакції та творчий підхід до вирішення неординарних завдань.

Пригода триває 60 хвилин; + 30 хвилин додатково на фото та ін.

Герої зустрічаються з одним міфічним створінням. Їх супроводжуватиме 2 аніматори-інструктори.

Магічний реквізит: будівельні блоки та колоди, дитячі обладунки, ігровий монстеркар "Хижак" зі спец.ефектами (звук двигуна, дим з вихлопних труб, світло), дрібний специфічний ігровий реквізит (артефакти, ігрові картки, скоби для блоків та ін.), професійне музикальне та звукове супроводження, Спеціалізовані ефекти (пар, дим, світло, сценічні іскри)

Вартість : 10000 грн * без доставки

*Всі ефекти які використовуються в шоу не несуть ніякої шкоди та є цілком безпечними дня здоров'я дитини
Максимальна кількість учасників 20 осіб.

У разі збільшення кількості гравців необхідно залучити до гри або додаткового персонажа, або інструктора, що впливає на вартість пригоди. Ці питання обговорюються окремо.

Вартість доставки обговорюємо окремо, в залежності від території розміщення та умов місця проведення свята (км, час доставки).

Ваш event - це
Разом з KAVA захід пройде на відмінно. Ми повністю координуємо весь проект з початку до кінця.
Трансфер

вмістимість, зручність, досвід водія, простой, інше

Локація

знайти локації, обдзвонити, меню, ціни, вільні дати, відвідати їх...

Кейтеринг

складання меню, відгуки про кухню, посадка, посуд, інше

Програма

концепція, підрядники, подивитись їх портфоліо, звязатись з ними...

Декорації

тематичні костюми, якість та кількість декорацій, оренда чи виготовлення

Фото і відео

стиль фотографа, чіткий таймінг та ціноутворення, варіант зйомки

Звук

підбір музики, акустика залу, потужність техніки

Логістика

загальний таймінг, готовність всіх підрядників, інструкції, поєднання всіх процесів.

Замовити
Прокат спорядження

Оренда якісного тур спорядження є у Львові та Дніпрі. Для максимального задоволення та комфорту в поході або на вікенді, слід взяти з собою все необхідне - намет, рюкзак, спальник і каремат. У клубі KAVA все це є.

Організація корпоративів та свят

Команда KAVA пропонує активні, захоплюючі ідеї та унікальні варіанти для Вашої події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда та великий спектр послуг допоможуть доповнити Ваше свято новими враженнями!

Організація подій

Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!