Маршрут Чорногірським хребтом з клубом KAVA і Кулуар подарує вам унікальну можливість подивитися на світ з висоти! Вибравши цей маршрут, ви підніметеся на найвищі вершини Українських Карпат, побачите чисті гірські озера Несамовите і Бребенескул. Побуваєте в старовинній обсерваторії Білий Слон на горі Піп-Іван.
Під час походу за маршрутом вас чекає:
Сходження на Говерлу (2061 м) - найвищу вершину Українських Карпат;
Сходження на українські двотисячні вершини;
Високогірні озера Бребенескул і Несамовите;
Панорамні види з вершин найвищого хребта України;
Покинута обсерваторія Білий Слон;
Стародавні гуцульські традиції;
Долини лісових ягід (влітку і восени);
Старт: Івано-Франківськ до 10:00
Фініш: Івано-Франківськ, до 18:00
Складність: вище середньої
Тривалість маршруту: 6 днів, 55 км.
Вартість: 4950 грн / чол
Заповнюйте сміливіше заявку, адже кількість учасників на один похід не більше 12-ти чоловік і ми швидко наберемо відмінну групу! ;)
Похід по Чорногірському хребту Карпат - середньої складності. Висоту ми набираємо в перший день і далі проходимо поступово з невеликими перепадами висот. На деякі вершини будемо виходити без нічого, без рюкзаків.
План походу по Чорногірському хребту
День 1. Івано-Франківськ - Лазещина - Козьмещик
Зустріч в Івано-Франківську на з / д вокзалі. Тут познайомитеся з інструктором і рештою учасників, які, цілком можливо, в кінці походу стануть для вас друзями! Сідаємо в автобус і їдемо в село Лазещина, а далі до притулку Козьмещик. Наберемо трохи висоту і розташуємося на затишній галявині. Вечірнє знайомство біля багаття)
Можливий старт походу з Квасів, варіант трохи складніше, зате цікавіше.
День 2. Сходження на Петрос
Після першого спільного сніданку виходимо до невеликої каплиці і перша наша вершина - гора Петрос 2020 метрів. З неї відкривається чудова панорама на Чорногірський хребет і Говерлу. Тут крутий спуск, тому не поспішаємо. Станом на нічний табір між Петросом і Говерлою. Відстань 10 км і набір висоти 900м.
День 3. Говерла - озеро Несамовите
За перемичкою, яка з'єднує Говерлу і Петорс, проходить широка стежка. Ми піднімемося на найвищу гору України, і продовжуючи йти хребтом, пройдемо через вершини: Брескул (1911м), Туркул (1933м), Пожижевська (1822м). Нічний табір розіб'ємо у красивого озера Несамовите, на висоті 1750м. Пройдемо сьогодні 13 км з набором висоти 600м. Якщо з нами йшли учасники триденного походу, то попрощаємося з ними, а самі підемо далі.
День 4. Ребра - Бребенескул - Менчул
На рубежі ХХ століття Чорногірським хребтом проходив польсько-словацький кордон. Сьогодні ми почнемо маршрут саме тут. На шляху ми зустрінемо спокійне озеро Бребенескул (1801м), оточене суворими стражниками-скелями. Пройдемо в цей день 11 км і наберемо висоту 350м
День 5. Руїни обсерваторії на Піп-Івані - Дземброня
Наш шлях пролягає через старі окопи і прикордонні стовпи. Наша мета - старовинна польська обсерваторія Білий Слон на вершині Піп-Івана. Назва Білий Слон обсерваторія отримала, тому що взимку занесена снігом нагадує величезного білого слона! Перепочивши почнемо спуск з Чорногірського хребта. Вечірній табір розіб'ємо в долині річки Дземброня. Пройдемо 10 км.
День 6. Нижня Дземброня - Верховина - Івано-Франківськ.
Вранці після сніданку продовжимо спуск в село Нижня Дземброня біля гірської річки Черемош. Сядемо в автобус і через Верховину доїдемо на вокзал в Івано-Франківськ.
З собою потрібно мати близько 600 грн. З них 380-420 грн піде на трансфери (ціна залежить від кількості учасників), залишок піде на покупку їжу в кафе і сувеніри (за бажанням).
Похідне меню
Меню може трохи відрізнятися від звичного, однак інструктор любить побалувати групу різними смаколиками. У будь-якому випадку буде смачно і поживно!
Черга сплати
Оплата відбувається в перший день походу інструктору в гривнях або на картку. Для бронювання місця в групі учасників із зарубіжжя потрібно внести оплату на картку не пізніше ніж за 7 днів до початку походу.
Зміни в програмі
Залежно від об'єктивних умов, стану і загальних побажань учасників в групі, інструктор має право вносити зміни в маршрут.
Погодні умови
У Карпатах часто йдуть дощі, так що треба бути готовим - дощовик беремо обов'язково! Краще перестрахуватися, ніж потім вимкнути! Також візьміть теплий одяг, взуття, що не промокає, шапку і рукавички.
Необхідні документи
Громадянам Білорусі для відвідування України потрібен внутрішній або закордонний паспорт - що вам зручніше; громадян Росії з 01.03.2015 в Україні пропускають тільки за закордонними паспортами.
Для участі в поході у вас повинні бути відсутні хвороби, не сумісні з активним туризмом.