Сноубординг на так давно з'явився в списку доступних екстремальних видів спорту в Україні, тому популярність цього виду спорту ще зростає. У нас в країні є шикарні умови для заняття сноубордом. В першу чергу це карпатські гірськолижні курорти. Вони надають можливість не тільки насолодитися активним відпочинком, але і з комфортом провести час в горах в будь-який час року.
Де кататися в Україні
Найпопулярніші гірськолижні курорти Карпат активно розвиваються останніх кілька років. Більшість курортів пропонує прокат як гірських лиж, так і дощок для сноуборду, комфортабельне проживання в затишних дерев'яних будинках з сучасним обладнанням, підключенням до інтернету і пластиковими вікнами, про які докладніше можна дізнатися, якщо відвідати сайт виробника.
Буковель, перлина Карпат
У трьох десятках кілометрів від Івано-Франківська, в мальовничому Карпатському Національному парку розташувався найвідоміший гірськолижний курорт країни - Буковель. Він знаходиться фактично на кордоні з Закарпатською областю на висоті близько 930 метрів над рівнем моря.
Найвищі вершини Буковеля - Синяк з піком в 1664 м і Хом'як висотою 1542 м. Між ними розкинулася полонина, яка багато років приваблює туристів з усього світу. В цілому на курорті облаштовано 42 різних за складністю траси для гірських лиж та сноубордингу:
7 трас мінімального рівня складності;
28 трас із середнім рівнем складності;
7 складних трас для професіоналів.
Всі траси регулярно обслуговуються, обладнані сніговими гарматами, зачищаються і готуються ратраками. Більш того, майже всі схили електрифіковані і мають освітлення, що дає можливість користуватися трасами і в темний час доби.
курорт Драгобрат
Біля підніжжя гори Стіг в Закарпатській області розташований ще один популярний курорт Драгобрат. Унікальність Драгобрату в тому, що сніг не тане фактично до травня, а кататися можна вже з листопада. Крім того, висота снігового покриву на Драгобраті місцями становить рекордні для України вісім метрів.
Висота гори Стіг - близько 1700 метрів, а перепад по висоті на трасах курорту складає до 400 метрів. Найдовший спуск становить понад три кілометри. Кожен спуск обладнаний бугельних підйомників, на Драгобраті розвинена інфраструктура, але дістатися туди можна на маршрутці до села Ясиня, а звідти тільки місцевим транспортом на замовлення.
Ми проводимо багато варіантів екстремального туризму та активного відпочинку більш ніж у 18 містах України: стрибки з парашутом чи мотузкою, польоти на кулі чи літаку, постріляти у пейнтбол та у тирі, прогулянки на каяках чи яхтах, покатушки на квадроциклах та баггі, тури у Чорнобиль або Карпати та багато іншого!