Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Стрибки з мотузкою з 9-ти поверхівки в Дніпрі

300 грн
Опис події
У вартість включено
Інструктаж, прокат спорядження
Стрибок з будинку
Фото на пам'ять
У вартість не включено
Відеозйомка (1 камера - 40 грн, 2 - 80 грн, 3 - 100 грн)
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Стрибки з 9-ти поверхового будинку це відмінний варіант активного відпочинку та екстриму в Дніпрі. Стрибнути з так званої гумкою або канатом можна щомісяця з клубом кава дніпро. ціна і умови описані вище в цій події. Стрибаємо з мотузкою щомісяця. Після стрибка у вас залишаться на пам'ять круті фото і незабутні емоції. Стрибнути варто спробувати кожному, кому є 18 років. А для жителів Дніпра це послуга унікальна. Записуйтеся на стрибки швидше.