Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя
Маріуполь

Екскурсія в Умань і Буцький каньйон із Запоріжжя

1050 грн
Що ми відвідаємо
Разом з KAVA
Опис події
У вартість включено
Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту туру.
Вхідні квитки в Софіївський парк
супровід по всьому маршруту
екскурсія по Софіївському парку (1,5-2 години), в супроводі оф. екскурсовода
екскурсія по Буцький каньйон (1,5-2 години), в супроводі оф. екскурсовода
У вартість не включено
Харчування
Додаткові розваги і витрати
Залишити заявку
Ви в надійних руках
Відгуки про події
Разом з KAVA
Туристи
Facebook
Залишити заявку
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Екскурсія в Софіївський парк Умані та Буцький каньйон із Запоріжжя здійснюється регулярно, ціна вказана на даному сайті вище, записуйтеся на екскурсію і поїхали в кращий дендро парк України. Поїхали на екскурсію в Умань Софіївський парк разом з Кава. З нами з'їзду вже кілька тисяч учасників більшою мірою виїзди були з Дніпра, десятки екскурсійних виїздів на автобусах і мікроавтобусах, більшість клієнтів їздять з нами повторно.