Дніпро
Ваше місто - Дніпро
Виберіть ваше місто
Дніпро
Львів
Запоріжжя

Подаруй стрибок в тандемі з інструктором, 3500 метрів

4 600 грн
Стрибок в тандемі з інструктором, 3500 метрів
У подарунок включено
  • інструктаж
  • фотозйомка
  • відеозйомка
Місце проведення
Місце видачі
4 600 грн
Опис
Відгуки
Стрибок в тандемі з інструктором, 3500 метрів

Що таке тандем-стрибок?

Тандем-стрибок з інструктором виконується з висоти від 3000 до 4000 м. Вільного падіння до від 40 до 60 секунд. У ціну також входить фото та відеозйомка повітряним оператором. Чудово підходить для тих, хто боїться стрибати самостійно, а також для тих, хто хоче вдосталь насолодитись висотою та вільним падінням.

Як усе відбувається?

Учасники стрибків приїжджають на аеродром, при бажанні, можлива організація доїзду від компанії (оплачується додатково, інформацію можна дізнатись у менеджера під час активації сертифікату).

Перед стрибком проводиться короткий інструктаж по техніці безпеки.

Після цього літак з піднімається на потрібну висоту і залишається тільки насолоджуватися неймовірним приливом адреналіну і мальовничими краєвидами.

Безпека

Ключовою перевагою даного виду стрибків є те, що всі відповідальні моменти по безпеці бере на себе інструктор з багаторічним стажем стрибків і володарю сертифікату ні за що не треба переживати.

Найкращі враження від кращих партнерів

Ми сумлінно підходимо до пошуку нових вражень. Перед початком співпраці - проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

 

Для оформлення подарункового сертификату натискайте "купити" або пишіть/дзвоніть

093 633 96 62 (ViberTelegram), Денис

 

Легко дарувати
Вибери
Вибери
Вибери подарунок-враження від щирого серця
Оплати
Оплати
Вибери зручний спосіб отримання і оплати
Подаруй
Подаруй
Сертифікат в конверті, красивому тубусе або роздрукований з email
Здивуй
Здивуй
Володар подарунка отримує масу позитивних емоцій
Як виглядає подарунок
Подарункова коробочка
Вартість - 100 грн
Електронний сертифікат
Безкоштовно, відправляємо в перебігу дня на Ваш Email
Вас також може зацікавити
Прокат спорядження

Збираючись в туристичний похід, слід взяти з собою все необхідне, і найголовніше - намет, рюкзак, спальник і килимок. Без цих предметів, природно, ніякої турист не зможе провести і дня на природі, особливо коли погодні умови не дуже комфортні. Якщо в наявності цих предметів немає, можна використовувати прокат туристичного спорядження як альтернативу його безпосередньої покупки.

Організація корпоративів

Команда «KAVA» пропонує Вашій увазі активні, захоплюючі ідеї і унікальні варіанти для вашого події. З нами Ваш захід буде яскравим, захоплюючим і незабутнім! Креативна команда, божевільні ідеї і великий спектр послуг, які допоможуть доповнити Ваш свято новими враженнями та емоціями!

Організація подій

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.